Rampage RW66 Alpha-X RGB kulaklık sorunu

Grupton

Decapat
Daha dün aldığım Rampage RW66 Alpha-X RGB bugün bozuldu.
Dün ilk denediğimde her şey düzgün çalışıyordu fakat bugün baktığımda kulaklığın ışık kapama, açma; mikrofon kapama, açma.
Hiçbir şey çalışmıyor.
Dün ilk bilgisayara taktığımda G600 gibi bir şey yazmıştı. Bugün usp PNP sound device olmuş bununla ilgilimi bilmiyorum ama.

Rampage gamepower gameboost gibi markalar forumda çok önerilmiyor. Geçtiğimiz ay gamepower magnus aldım ses kalitesini beğenmedim çok az çıkıyordu geri verdim. Rampage aldım mikrafonu çalışmıyordu yine geri verdim. Aslında ürünlerin ses kalitesi olsun mikrafonu olsun güzel net fakat yapı malzemelerinden kısıyorlar en ufak darbede düşmede kalıcı hasarlar alabiliyor bu yüzdende çok ucuzlar diğer ürünlere kıyasla.

@Rewill216 6 ay önce gamepower luna aldım gayet memnunum. Hala da çalışıyor bir sorunu yok. 4 aydır da rampage kb r88 kullanıyorum onunda herhangi bir sorunu yok. Haklısınız gamepower rampage gibi markaların bozulma oranı diğer markalara göre biraz daha yüksek ama forumda nedense çöp diye nitelendiriliyor. Bozulma oranları diğer markalara göre daha yüksek ama bu onları çöp yapmaz. @Emirizmir hepsi kazık derken? Fiyatları diğer markalara göre daha ucuz olduğu için tercih ediliyor. Kullandığım ürünlerden de gayet memnunum malzeme kalitesi de iyi. Kullanmadan, bilip bilmeden yorum yapmayın. Gamepower, rampage gibi markaları sadece bir ürününe bakarak değerlendirmeyin.

Kullanmadan, bilip bilmeden yorum yapmayın. Gamepower, rampage gibi markaları sadece bir ürününe bakarak değerlendirmeyin.
Kullanmadığımı nereden biliyorsunuz? Yaklaşık 6 ay önce Gamepower setim vardı. Klavye 2 ayda, kulaklık 1 ayda bozuldu. Mause ise zaten vasattı. Mause da hızlı çevirince takılma yapıyordu ve o set'e 600Tl ye yakın para harcamıştım. Bu setten önce yani 1-2 yıl öncede Rampage kulaklığım vardı ve mikrofonu ansızın bozuldu. Daha sonra 2 tane Frisby mause ilki 6 ay dayandı ikincisi 4 ay. İkisinde de hızlı çevirince takılma yapıyordu. 2 ay önce de Rampage mause uma veda ettim. O da hızlı çevirince takılma yapıyordu. Yani paramım hepsi boşa gitti. Garantileri zaten yok gibi bir şey o yüzden uğraşmadım. Ve ayrıca Rampage, Frisby ve Gamepower mause larının hepsi 100 Tl nin üzerindeydi. Gittim 98Tl ye Logitech G103 aldım ki kendisi Logitech'in en ucun ürünlerinden. Hızlı çevirince takılma yok. Ve 7200 DPI'a kadar destekliyordu. Frisby ve Gamepower mause larım 3200 Rampage mause um ise 2400DPI destekliyordu ve bu mause dan çok daha pahalıydı. Ayrica 110 TL ye Asus TUF'un mause u var ve yine çok daha iyi. Şimdi söyler misin bu markaların neresi fiyat performans ve ucuz? Bu sadece bir yanılgı. Aslında daha kaliteli markaların daha ucuz ürünleri var sadece bu mause ların ışığı bol diye fiyat performans sanıyorlar...
Ama aslında kalitelerine göre çok pahalılar.
Şimdi bence siz bilip bilmeden yorum yapmayın.

Ya aslında 20 TL farkı verince, fakir oluyorlar.
Bak bu konuda en çok hoşuma giden söz;
Çinde merdiven altı üretilen ürünlere markalarını basıp satan bir firmanın ekipmanını alacak kadar zengin değilim.
Yani dandik ürün alacak kadar zengin değilim.
230Tl verip 1 yıl kullanmak kı yoksa 400Tl verip 5-6 yıl kullanmakmı. Toplama çıkarma bileb 400Tl verip 5-6 yıl kullanmanın daha kârlı olduğunu anlar.
Bir dakıka ya benim Rampage kasam var bunun hakkında konu açacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı