Rampage Ürünleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

3 yıl ya da 3 gün kullanmak şansına kalmış. Elbette teknoloji şans işidir en iyi markaların bile ürünü sorunlu çıkabilir ancak burada önemli olan sorun yaşama oranı ne kadar ve marka ürününün arkasında ne kadar duruyor.

Eklemeden edemeyeceğim bütçen varsa arkadaşların da dediği gibi daha iyi markalar alabilirsin mesela Rampage Falcon-X 7.1 kulaklık var 300TL fakat aynı paraya 300TL ye Steelseries Arctis 3 var. O zaman tabiki Steelseries.

Fakat dostum şu uyarımı dikkate al. "AMAN Rampage ALMAYIN ÇÖP UZAK DURUN, AMAN JAMES DONKEY ALMAYIN ÇÖP" tamam bunlar o kadar kaliteli markalar değil ama herkesin de bütçesi yok. Böyle diyen "insanlardan" uzak dur.
Evet, mesela benim de PSU'm Gamepower. Bir kere sorun çıkarttı, en azından 2 yıl garantisi vardı ve yenisini gönderdiler, çalışıyor. Yine sorun çıkarabilir mi? Çıkarabilir. Fakat aldığım PSU tam modüler ve 600 W 80+. Bu fiyatlara diğer markalar 800-900 TL bandındayken Gamepower 400 TL idi.

Kısaca, mecbur olsanız bile meçhul. Sadece bu marka değil benzeri Çin markalarıda aynı.

Kalite nedir bilmeyen insanlar bu ürünleri kaliteli sanar yapıcak bir şey yok.
9450178576434.jpg

O marka basma, fason olaylarını bilmem ama 100 küsür TL’ye bir kulaklık almıştım birkaç sene önce. Hala sağlam ve ses kalitesi gayet iyiydi. Kulaklık, mouse, klavye vs. alınabilir ancak diğer parçaları(kasa vs.) kaliteli olmayabiliyor.

3 yıl ya da 3 gün kullanmak şansına kalmış. Elbette teknoloji şans işidir en iyi markaların bile ürünü sorunlu çıkabilir ancak burada önemli olan sorun yaşama oranı ne kadar ve marka ürününün arkasında ne kadar duruyor.
İncehesap.com güvenilir bir firma olduğu için alınabilir. Ürünün arkasında duruyorlar en azından. Ve müşteri memnuniyeti harika. Attığınız mesaja 1 saat içinde dönüş yapıyorlar. İtopya gibi telefonda 40 dk bekletmiyorlar. 5 dk içinde müşteri temsilcisi ile görüşebiliyorsunuz. Ayrıca İtopya'dan ürün alıp bozuk çıkarsa diye mail vermişler ama geri dönüş yapmıyorlar.

Rampage, Gamepower, James Donkey vb. bunların klasmanı belli. Bunların yerine süsü püsü olmayan ama çok daha iyi uygun fiyatlı tercihler yapılabilir. Tavsiye etmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı