Rampage V902 alınır mı?

Emrelkil

Decapat
Daha fazla  
Snopy v5h kullanıyorum son zamanlarda çok sorun çıkarmaya başladı. Bende yeni direksiyon almaya karar verdim 900 derece ve h-vites almak istiyorum ama hangi direksiyon setini almalıyım emin değilim. Rampage V902 bulabildim ama çoğu kişi önermiyor alınır mı? Yoksa almamalı mıyım bilemiyorum bütçem: 3500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem üzerine 500-1000 TL daha ekleyip 2. El temiz bir Logitech G29 alman. Çoğunlukla insanlar 1-2 hafta içerisinde hevesini alınca 4000-4500 TL bandında satıyorlar.

Snopy v5h kullanıyorum son zamanlarda çok sorun çıkarmaya başladı. Bende yeni direksiyon almaya karar verdim 900 derece ve h-vites almak istiyorum ama hangi direksiyon setini almalıyım emin değilim. Rampage V902 bulabildim ama çoğu kişi önermiyor alınır mı? Yoksa almamalı mıyım bilemiyorum bütçem: 3500.

EBay'dan bakarken 100 dolardı tamamen aynı sadece Rampage değil, ondan birkaç gün sonra da Rampage çıkardı 3500'e.

Tavsiyem üzerine 500-1000 TL daha ekleyip 2. El temiz bir Logitech G29 alman. Çoğunlukla insanlar 1-2 hafta içerisinde hevesini alınca 4000-4500 TL bandında satıyorlar.

G29 daha kaliteli ve daha iyi kesinlikle daha mantıklı olur.

Rampage kesinlikle alınmaması gereken bir direksiyon modeli. Force feedback sistemi yok ve hiçbir oyunla doğru dürüst uyumlu değil. Kısacası çöp bir direksiyon. Önerdiğim modeller rehberimde mevcut.

Geri
Yukarı