Rampage X-Tracer klavyede W tuşu bazen basmıyor

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
7 ay önce falan aldığım Rampage X-tracer mekanik klavyemin W tuşu oyunlarda basılı tutarken bazen çalışmıyor, 1-2 saniye sonra tekrar geliyor. Bunun yüzünden PUBG'de maç kaybettiğim oldu :D

7 ay önce falan aldığım Rampage X-tracer mekanik klavyemin W tuşu oyunlarda basılı tutarken bazen çalışmıyor, 1-2 saniye sonra tekrar geliyor. Bunun yüzünden PUBG'de maç kaybettiğim oldu :D
Rampage veya Gamepower gibi mekanik olan klavyelerin sorunu çok oluyor özelliklede basmama . Garantiye gönderip ilana koyup Razer , Asus , Logitech gibi markalara bakabilirsiniz .

Switch bozuluyor ondan kaynaklı algılamıyor. Benim de eski klavyem Rampage'di ve aynı sorunu yaşıyordum. Klavyeyi değiştirip sorunu kökten çözdüm.

Buradaki yöntemi dener misiniz?

Switch bozuluyor ondan kaynaklı algılamıyor. Benim de eski klavyem Rampage'di ve aynı sorunu yaşıyordum. Klavyeyi değiştirip sorunu kökten çözdüm.
Hmm anladım şuan önerebileceğiniz mekanik var mı? şuan Blue switch kullanıyorum ama zaten yakın zamanda red switch'e geçmeyi düşünüyordum.
Buradaki yöntemi dener misiniz?
Bunu zaten denemiştim :d yardımınız için sağolun ama yinede
Rampage veya Gamepower gibi mekanik olan klavyelerin sorunu çok oluyor özelliklede basmama . Garantiye gönderip ilana koyup Razer , Asus , Logitech gibi markalara bakabilirsiniz .
Uygun fiyatlı red switch klavye önerebilir misiniz acaba?

Hmm anladım şu an önerebileceğiniz mekanik var mı? Şu an Blue Switch kullanıyorum ama zaten yakın zamanda red Switch'e geçmeyi düşünüyordum.

Bunu zaten denemiştim :d yardımınız için sağ olun ama yine de

Uygun fiyatlı red Switch klavye önerebilir misiniz acaba?

Trust'ın bir ürüni vardı. 380TL civarında. Onun harici K552 var 500TL'ye.

Hmm anladım şuan önerebileceğiniz mekanik var mı? şuan Blue switch kullanıyorum ama zaten yakın zamanda red switch'e geçmeyi düşünüyordum.

Trust GXT 890 Cada önerebilirim hocam. Gayet kaliteli bir ürün. Marka Hollanda menşeili, teknik desteği fena değil. Kendi çapında üst seviye ürünleri gayet kaliteli.

Tam bir fiyat aralığı söyleyebilir misiniz ?

Geri
Yukarı