Rampage'den neden nefret ediliyor?

Ben 3 yıldan fazla süredir bunu kullanıyorum, sadece w tuşu gevşedi gibi, onun dışında problem yok. 75 lira gibi bir fiyata almıştım.

Pek kaliteli değil ürünleri ama teknoloji şans işidir sözü burada devreye giriyor. 4 yıldır klavyesini kullanıyorum daha tık demedi. Benim şansım size denk gelmeyebilir.

O güzel Rampage'ye ne oldu?
Güzel Rampage mi vardı? Güzel Segment Bilişim mi vardı? Hiç oldu mu? Benim haberim mi yok? 🤔
Yapmadığını bırakma, sonra da ben ne yaptım ki de.

2016'lı yıllarda neredeyse bütün ünlü YouTuber'lara sponsor olan reklam verdiren o güzel Rampage'ye ne oldu? Eskiden bu kadar ünlüyken ne oldu da nefret edilmeye başladı?

Ne oldu bilmem ancak herkesin çok fazla abarttığı gayet açık. Rampage her bütçeye uygun çünkü pahalıya da ürünü var ucuza da. Benim bundan önce her şeyim Rampage idi. Kulaklığım klavyem Mouse'um. Onları yaklaşık 3 neredeyse 4 yıl kadar kullandım. Bir sorun çıkartmadı eskidiği için değiştirdim. Şu an sadece kulaklığım Rampage ve memnunum 1 seneye yakın olacak. Bence insanların nasıl kullandığına da bağlı. Düzgün kullanamazsanız da kolay bozulur, ha düzgün kullanmanıza rağmen bozulduysa onu bilemem sözüm meclisten dışarı. Bizim insanımız ya çok sever ya da çok gömer tabiri caizse. Bir ortası yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı