Rap parçam nasıl olmuş?

Krain

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olumlu yönden yorum yapacak olursam:
+Kulağa hoş geliyor
+Lirikalitesi gayet güzel
Olumsuz yönden yapacak olursam:
-Kötü yanı yok. :D

Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Mükemmel bir şey lan bu :D
Eskiyle yeniyi buluşturmuşsun gibi, sana albüm çıkartmak lazım. Reklamını yapmak lazım.

Gayet güzel. Amatörlükten çıkıp da profesyonel olarak bakarsak, arada bir adamın konuşması vardı o kötü. Bir de ritim biraz daha karakterize olsaymış çok hoş olurdu. Bu hali bile çok iyi gerçekten. Ellerine sağlık.

Hocam şarkı güzel olmuş. Ağzınıza sağlık.

Geri
Yukarı