Rap parçam nasıl olmuş?

Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet iyi beat iyi ses iyi nakarat iyi helal olsun dostum :)

Ses ve müzik birbirini baskılamış, bir de ses değiştiriciyi biraz dâhâ ayar çekin, bunun haricinde müzik zevkime uymuyor diyebilirim; sert yapısı olan müzikler dinliyorum.

Bende sert dinliyorumda yani yine böylelerine göre güzel hocamın deyindigi nokta ses degiştiriciyi bence de biraz ayar cekin cok ince.

Ses ve müzik birbirini baskılamış, bir de ses değiştiriciyi biraz dâhâ ayar çekin, bunun haricinde müzik zevkime uymuyor diyebilirim; sert yapısı olan müzikler dinliyorum.
Beat'i bilerek hafiften yüksek olmasını istedim. Herhangi bir ses değiştirici kullanmıyorum. Elbette ki müzik zevkinize uymayabilir. Teşekkürler yorum için.

Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok iyi, kaydettim sık sık dinlerim oyun oynarken arkadan dinlenilebilir.

Tam bilmiyorum ama patent gibi bir zımbırtı vardı. Telif hakkına benzer bir şey. Demek istediğim aslında şarkı çalınma olasılığı gibi bir şey.

Eleştiri olarak: Ekranda dinamik videolar olsa daha güzel olurdu.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Güzel parça ellerine sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı