Raporum var ama ailem okula gönderecek

Merhaba, ben bugün boğaz ağrısı nedeniyle sağlık ocağından 2 günlük rapor aldım. 1 gün bugündü. 2. gün ise yarın ama daha iyi olursan okula göndereceğiz diyorlar. Ne yapmalıyım?

Evin yakınında cami varsa sabah evden çık camide yat zaten özürlü devamsız yazılacak.

Merhaba, ben bugün boğaz ağrısı nedeniyle sağlık ocağından 2 günlük rapor aldım. 1 gün bugündü. 2. gün ise yarın ama daha iyi olursan okula göndereceğiz diyorlar. Ne yapmalıyım?
Çok saçma bir olay. Açıkcası raporu olmasa neyse diyeceğim. Sonuçta çocuğunun raporu var bırak da dinlensin 1 gün daha. Ondan sonra gider. Zaten genelde çok kötü numaralar yapınca ikna oluyorlar. Raporun var diye boşa gitmesin diye diyorum. Durduk yere ailenizi kandırmayın. :D

Evet, tek ona seviniyorum. Ama eminim ödevi yığar bizim hocalar. (Hele hele Türkçe hocamız, ama umarım bu yazdıklarımı görmez, öyle samimiyiz ki arkadaşız sanki.) Neyse, yapmam. Bir de MEB açıklasın ödev yok diye, miss!
Bi ara bu tarz tatillerde ödev verilmesin diye talimat veriyorlardı. Umarım vermezler. Sizde rahatça tatil yaparsınız.

Geri
Yukarı