Raspberry Pi 4 vs 400

turanicboi

Hectopat
Daha fazla  
Raspberry alacağım canlı ders için falan. Pi 4 mü alayım yoksa Pi 400 mü? Not: Windows kurmam lazım, benim kullandığım uygulama Linux'ta yok

Raspberry alacağım canlı ders için falan. Pi 4 mü alayım yoksa Pi 400 mü? Not: Windows kurmam lazım, benim kullandığım uygulama Linux'ta yok.

Pi 4 daha ekonomik, istersen ucuz ve ikinci el PC alabilirsin.
Pi 4 üzerine normal Windows 10 kurulmaz, ama Windows 10 IoT Core kurulabilir, ama IoT Core sadece Microsoft Store üzerinden indirme yapabilir.
[/hatam varsa raporlamak yerine hatamı söyleyin]

Pi 4 üzerine normal Windows 10 kurulmaz, ama Windows 10 IoT Core kurulabilir, ama IoT Core sadece Microsoft Store üzerinden indirme yapabilir.

Bana sıfır PC lazım

Arm Windows kuruluyor benim bildiğim
O zaman Pi 4 alın.

ARM Windows kurulur mu bir de overclock için fanlı kutu önerir misiniz?

Bence Raspberry yerine LattePanda düşünün. İçinde Windows 10 kurulu geliyor. Modele göre değişkenlik de gösteriyor. 4 GB RAM 64 GB dahili hafıza ve lisanssız Windows 10 modeli bana uygun gibi geliyor. Şahsen kullanmadım ama kullanılabilir diye düşünüyorum.
Ürünü incelek için bakabilirsiniz.

Raspberry pi4 lere windows 10 kuruluyor evet... pek çok video mevcuttur.
Bu arada Lattepanda Delta ve Alpha versiyonlarıda Windows için on numara cihazlardır...

Yeni konular

Geri
Yukarı