RAT virüsü nasıl silinir?

Cok pardon, Discord da TC kimlik mi kaydediyoruz? Nereden bilecek kim oldugunu polis? Hem TC vatandasi mi degil mi onuda bilmiyoruz.
Discord girdiğin IP'leri logluyor mesajları logluyor. Discord'da E-Posta ve numaranızıda eşleştiriyorsunuz. Bunları eşleştirmeden kullanırsanız spam olarak eşleştirmenizi istiyor.

Discord girdiğin IP'leri logluyor mesajları logluyor. Discord'da E-Posta ve numaranızıda eşleştiriyorsunuz. Bunları eşleştirmeden kullanırsanız spam olarak eşleştirmenizi istiyor.
Dinamik IP de olabilir, kullanan adres degisse ne olcak? Ki ayrica adam yabanci numaradan gelmis demis, demekki TC vatandasi degil.

Polise gittim bir şey yapılamaz dedi. Siber suçlara gitmedim şu anlık
Tabikide yapilamaz, adam size Kimlik numarasini vermediyse discord uzerinden birine ulasmak cok zor (Eger Amerikada yasamiyorsaniz, o zaman durum degisir).
Ben bunu anlamiyorum. Lutfen internette her denilene inanmayin, Discord dan da kesinlikle bir sey indirmeyin.

Tabikide yapilamaz, adam size Kimlik numarasini vermediyse discord uzerinden birine ulasmak cok zor (Eger Amerikada yasamiyorsaniz, o zaman durum degisir).
Ben bunu anlamiyorum. Lutfen internette her denilene inanmayin, Discord dan da kesinlikle bir sey indirmeyin.
Vermesine gerek yok. Türkiye'de ABD kadar veri alabilir Discord'dan. Herhangi bir suç işlenirse Discord tüm logları sibere vermek zorunda.

Geri
Yukarı