RAT virüsü nasıl temizlenir?

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Bir iki gün önce 3. yazılım bir program indirdim bir oyun için banımı kaldıracak diye fakat RAT virüsüymüş, Kaspersky ile tarama yaptım fakat bulamadı ara sıra GTA 5 oynarken Alt Tab atıyor kendi kendine, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir iki gün önce 3. yazılım bir program indirdim bir oyun için banımı kaldıracak diye fakat RAT virüsüymüş, Kaspersky ile tarama yaptım fakat bulamadı ara sıra GTA 5 oynarken Alt Tab atıyor kendi kendine, yardım edin.

MBAM kur tarama yap kendi sitesinden indirebilirsin imzamda da linki var MBAM ile güvenli mod da tarama yap olmazsa yaz.

Kaspersky yerine eset online scanner ile tarat.
MBAM kur tarama yap kendi sitesinden indirebilirsin imzamda da linki var MBAM ile güvenli mod da tarama yap olmazsa yaz.
Haha atmanızın sebebi ne?
Komik birşey demedim.
@AlphaHd eser online scanner ile tarat demek komik birşey değil.

Son düzenleme:
İnsanları zor durumda bırakmana hahaha attım adam MBAM'la mı tarasın ESET'le mi bilmem ne ile mi MBAM demişim gelişmelerden haberdar et demişim.

Hocam belki adam Crypter yaptı ve MBAM'in veri tabanında ekli olmayabilir.
Ve ek olarak RAT olduğu kesin mi?
Belki başka bir şey sebep oluyor glass wire ile ağ analizi yaparsa kesinleşir.

ilk önce güvenli bir firewall indirin, bu şekilde karşı tarafa sizin bilgisayar bağlantınız gitmez daha sonra malwarebytes ile tarama yapın

Yeni konular

Geri
Yukarı