RAT virüsü text indirilirse girer mi?

Thrian

Hectopat
Merhaba internetten tanıştığım bir arkadaşım bir text dosyası attı ve ben de indirdim. text dosyası indirerek, bir web sitesine girerek, ya da resim indirerek girer mi RAT virüsü ya da normal bir virüs?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam küfurlü bir cümle var söylemeyeyimde s... Et eğer etmezsen gencecik yaşta saçında beyaz teller çıkmaya başlar bu çalıntı kartlarin piyasası var alınıp satılıyor yani ona göre düşünün senin kartına hiçbir şey yapamaz imkani yok yat uyu bence mesela şimdi bende yatacağım iyi geceler herkese ha bir de engelle bir daha da muhatap olma.

Yani bilgisayar ya da telefonda RAT bile olsa bir şey yapamaz mı yani kredi kartı elinde olsa bir şey yapamaz mı ha diyelim yaptı para iadesi gerçekten olur mu? Gerçekten çok stres yaptım.

Bir de Malwarebytes ve Kaspersky üzerinden tarama yapınca bir şey gösteriyorsa RAT yok mudur?

Ve son sorum lütfen hepsine cevap ver RAT bilgisayarda Windows'a mı atılıyor ve Android telefonda nereye atılıyor biliyor musun dediğim gibi lütfen tüm sorularıma cevap ver.

Şimdi fark ettim beni engellemiş daha çok korktum of delireceğim.
Hocam küfurlü bir cümle var söylemeyeyimde s... Et eğer etmezsen gencecik yaşta saçında beyaz teller çıkmaya başlar bu çalıntı kartlarin piyasası var alınıp satılıyor yani ona göre düşünün senin kartına hiçbir şey yapamaz imkani yok yat uyu bence mesela şimdi bende yatacağım iyi geceler herkese ha bir de engelle bir daha da muhatap olma.

Hocam cevap yazabilir misiniz?
Flash Disk'e yükleyip sıfırdan kurulum yapmak.

Hocam siz de cevap yazabilir misiniz sorularıma.

Son düzenleme:
Şimdi fark ettim, beni engellemiş.

Yapacak bir şeyi kalmadığı için engelledi.
Yani bilgisayar ya da telefonda RAT bile olsa bir şey yapamaz mı?

Yapamaz. RAT Remote Access Tool anlamına geldiği için yapabileceği tek şey telefonunuzu veya bilgisayarınızı kontrol etmek (kaldı ki verinizin olmadığını düşünüyorum) olacaktır.

Yani bilgisayar ya da telefonda RAT bile olsa bir şey yapamaz mı yani kredi kartı elinde olsa bir şey yapamaz mı ha diyelim yaptı para iadesi gerçekten olur mu? Gerçekten çok stres yaptım.

Bir de Malwarebytes ve Kaspersky üzerinden tarama yapınca bir şey gösteriyorsa RAT yok mudur?

Ve son sorum lütfen hepsine cevap ver RAT bilgisayarda Windows'a mı atılıyor ve Android telefonda nereye atılıyor biliyor musun dediğim gibi lütfen tüm sorularıma cevap ver.

Şimdi fark ettim beni engellemiş daha çok korktum of delireceğim.

Hocam cevap yazabilir misiniz?

Hocam siz de cevap yazabilir misiniz sorularıma.

Hocam RAT telefona da atılır PC'ye de atılır da dediğim gibi sizi bayağı guzel korkutmuş iade falan da olur merak etmeyin ama gidip de ben kartımı çaldırdım derseniz sıkintı çıkabilir hiçbir şey söylemeyin benim haberim yok gibisinden söylerseniz bir şey olmaz.

Yapacak bir şeyi kalmadığı için engelledi.

Yapamaz. RAT remote Access tool anlamına geldiği için yapabileceği tek şey telefonunuzu veya bilgisayarınızı kontrol etmek (kaldı ki verinizin olmadığını düşünüyorum) olacaktır.

Hocam ben telefonu da bilgisayarı da sıfırladım ama ben yemek söylemek için kredi kartımı bir yere yazınca alıp harcayamaz mı Kaspersky ve Malwarebytes'den taradım bir şey çıkmadı bir şey olmaz değil mi yemek RAT yoktur şu anda değil mi?

Hocam ben telefonu da bilgisayarı da sıfırladım ama ben yemek söylemek için kredi kartımı bir yere yazınca alıp harcayamaz mı Kaspersky ve Malwarebytes'den taradım bir şey çıkmadı bir şey olmaz değil mi yemek RAT yoktur şu anda değil mi?

Harcayamaz. Konu kapanabilir bence.

Her yer giriyor. Olsa bile sizin kartınızı çalsa bile en fazla 5-10 TL harcayabilir. Kaldı ki ihtimal dahilinde değil çalması :)
ve RAT kaldığını düşünmüyorum.

Yani bir şey olmaz diyorsun peki ya RAT Windows'a mı girer çünkü ben bilgisayarı sıfırlayınca yeni Windows almadım eskisinin aynısını indirdim yani virüs Windows'ta ise hala vardır.

Yani bir şey olmaz diyorsun peki ya RAT Windows'a mı girer çünkü ben bilgisayarı sıfırlayınca yeni Windows almadım eskisinin aynısını indirdim yani virüs Windows'ta ise hala vardır.

Windows'a da Android'e de girer. Lisans ile bu işin alakası yok. Virüs gitmiştir. Size ders olduğu için bir soğuk su içip Muzaffer bir komutan edasıyla arkanıza yaslanabilirsiniz. Lisansa virüs bulaşmaz:D

Windows'a da Android'e de girer. Lisans ile bu işin alakası yok. Virüs gitmiştir. Size ders olduğu için bir soğuk su içip Muzaffer bir komutan edasıyla arkanıza yaslanabilirsiniz. Lisansa virüs bulaşmaz:D

Hocam ama ben telefona da bilgisayara da format atmadım sıfırladım yani tüm uygulamaları sildi Windows'u ve Android silemediği için hala olamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı