RAT virüsü Windows'u sıfırlayarak temizlenir mi?

tarals

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bugün RAT virüsü kaptım. RAT virüs gözükmüyor yine de format attım (temiz format değil, ayarlardan attım) ama geçmiş midir bilmiyorum. Bilgisayarı yeni aldım. Aileme zorluk çıkartmak istemiyorum. Söyleyin, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilgisayarınıza Kaspersky ve Malwarebytes indirin ardından internet bağlantınızı kesin ve tam tarama yapın. Olmaz ise format.

Malwarebytes'ta özel tarama seçeneğini seçip bu yolu C:\Users\(kullanıcı hesabınızın ismi)\AppData\Roaming seçip tarama başlatın. Bu virüs burada depolanır.

Arkadaşlar, ben bugün RAT virüsü kaptım. RAT virüs gözükmüyor yine de format attım (temiz format değil, ayarlardan attım) ama geçmiş midir bilmiyorum. Bilgisayarı yeni aldım. Aileme zorluk çıkartmak istemiyorum. Söyleyin, ne yapmalıyım?

Hocam sonuç nedir acaba?

Son düzenleme:
Stealer atmış doenerim hem de doenerium. Çift Dual hemen format atın.
Format usbsine bulaşırmı virüs?

Bilgisayarınıza Kaspersky ve Malwarebytes indirin ardından internet bağlantınızı kesin ve tam tarama yapın. Olmaz ise format.

Malwarebytes'ta özel tarama seçeneğini seçip bu yolu C:\Users\(kullanıcı hesabınızın ismi)\AppData\Roaming seçip tarama başlatın. Bu virüs burada depolanır.

Hocam sonuç nedir acaba?
Hocam format atacağım şimdi

Hocam yardım edin muhtemelen ssd silindi usb yi takınca yanlışıkla Windows'a girdim no bootablr devices found diyor boota girdiğimde usb nin ismi değişmiş usbye virüs bulaşmış olabilirmi çok korkuyorum babam duyarsa çok üzülür ne yapacağım

En alttaki usb

Hocam usbye basınca formatı attım ama usb de virüs olabilirmi?

Dosya Ekleri

• 20240117_182229.jpg
    20240117_182229.jpg
    159,2 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Geri
Yukarı