RAT yedim

Eğer ki RAM'lere bulaştıysa yapacak çok bir çare yok gibi ama sadece depolama sürücünıze bulaştıysa temiz format ile gider.
Acaba şey mi yaptınız "yeniden başlat+shift>bu bilgisayarı sıfırla ile mi yaptınız?
Eğer sıfırla yaptıysanız tamamen silinmez.(tabi diskteyse ) Temiz kurulum şart derim @blaskox

Eğer ki RAM'lere bulaştıysa yapacak çok bir çare yok gibi ama sadece depolama sürücünıze bulaştıysa temiz format ile gider.
Acaba şey mi yaptınız "yeniden başlat+shift>bu bilgisayarı sıfırla ile mi yaptınız?
Hayır hocam, Usb ile Windows'u internetsiz bir şekilde kurdum.

Hayır hocam, Usb ile Windows'u internetsiz bir şekilde kurdum.
Birde virüs taraması yapın. Bir sorun çıkmazsa bence sıkıntı yoktur. Beyler siz ne düşünüyorsunuz ?

Ssd kullanıyorum, bu kodu yapıştırana kadar bir sıkıntım yoktu hocam.. pişmanım :D
Temiz format yaptıysanız sıkıntı yok gönül rahatlığıyla kullanın.

PowerShell'e bilmediğiniz komutları yazmak çok tehlikelidir. Bundan sonra böyle şeyler yapmayın. Belli ki yapıştırdığınız kod Windows'un bazı ayarlarında oynama yapıyor, RAT ile alakası da olmayabilir. Ama bir virüs/zararlı yazılım sebebiyle mi öğrenmek için belirli araçlarla tarama yapabilirsiniz.

Temiz format yaptıysanız sıkıntı yok gönül rahatlığıyla kullanın.
Formattan sonra internete bağlamadan mikrofonumu kapatmıştım. İnternete bağlandığım gibi tekrar "Mikrofonunuz gizlilik ayarlarınız nedeniyle açılamadı." uyarısı aldım. Ve yüksek cpu kullanımı devam ediyor. Bu yüzden içim rahat değil hocam.

Geri
Yukarı