Ratchet & Clank: Rift Apart'ın PC sürümü DLSS 3, FSR 2.0 ve Intel XeSS'i destekliyor

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Kaynak Daha önce PS5 konsol oyunu olarak çıkış yapan aksiyon, platform, macera oyunu Ratchet & clank: Rift apart artık PC'ye geliyor. Sony oyunun 26 Temmuz'da resmi olarak PC'ye geleceğini ve tüm teknolojileri destekleyeceğini açıkladı. Bu kapsamda PC sürümü NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2.0 ve Intel XeSS teknolojilerini destekleyecek oyun hem Epic Games Store hem Steam üzerinden satışa sunulacak yani bir platforma özel olarak çıkışını gerçekleştirmeyecek.

Sony'de yavaş yavaş PC'ye geçiş yapiyor Xbox alınmaz abi zaten PC'ye de geliyor diyenler artık konsol alınmaz diyecek sanırım.

Oyun tarihinin gördüğü en rezil 2 port nedir diye sorsanız ilk sıraya bu sorunlu portu sebebiyle satıştan dahi kaldırılmak zorunda kalan Batman: Arkham Knight ve Arkham'ı optimize eden fakat başarılı bir iş ortaya çıkartamaması dolayısıyla isim yapan ıron Galaxy gibi bir firmaya oyun dünyasının "bilinen şaheserlerinden birini" emanet ederek kumar oynayan fakat bu kumarda hâla oyunu daha düzeltememiş olmasına rağmen iyi sattı mesela Last of Us PC'de Sony bunu PC oyuncularından bilmemeli bilemez öyle bir hakkı bence yok portu sebebiyle oyundan soğudum oyunu bitirdim ama bitirene kadar da kanser oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı