Ratchet and Clank: Rift Apart'ın sistem gereksinimleri açıklandı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Paylaşılan görsel henüz Steam veya Epic Games'de yayınlanmadı ve sistem gereksinimleri hâla TBD olarak gözüküyor. Ratchet and Clank serisiyle ilgili bir Twitter hesabı böyle bir görsel paylaştı. Görseldeki sistem gereksinimleri doğru mu değil mi belli olmasa bile buna yakın olacağı kesin.
F06pIeTX0AUjPo0.jpg

@Ferhat D bence yapamıyorlar. Suçu da grafiklere atıyorlar. Bundan birkaç sene önce çıkan oyunların neredeyse hiçbirinde optimizasyon sorunu yoktu. Muhtemelen yeni oyunların altından kalkamıyorlar.

Oyunda muhtemelen optimizasyon sorunları olacak. Önerilen ve minimum sistem gereksinimi arasında dünya kadar fark var.

Nixxes'ın PC portları genelde iyi oluyor ve de Spider-Man'i portlayanlar da onlar o yüzden bu sefer sıkıntılı çıkacağını düşünmüyorum

@Neku umarım sıkıntılı çıkmaz. Sadece tahminde bulunmak istemiştim. Oyuncular o kadar oyunu bekleyip optimizasyon sorunundan oynayamıyorlar. Bu sene çıkan oyunların neredeyse hepsinde oldu. Bu da oldukça sinir bozucu durum, oyuncuların bu sahneyle karşı karşıya kalmalarını istemem.

@Neku umarım sıkıntılı çıkmaz. Sadece tahminde bulunmak istemiştim. Oyuncular o kadar oyunu bekleyip optimizasyon sorunundan oynayamıyorlar. Bu sene çıkan oyunların neredeyse hepsinde oldu. Bu da oldukça sinir bozucu durum, oyuncuların bu sahneyle karşı karşıya kalmalarını istemem.

Hiçbirimiz istemeyiz tabii ki ayrıca TLOU part 1 çok eleştiri ve negatif yorum aldı yine aynı hataya düşeceklerini sanmıyorum ve de dediğim gibi nixxes iyi şekilde portluyor.

@Ferhat D bence yapamıyorlar. Suçu da grafiklere atıyorlar. Bundan birkaç sene önce çıkan oyunların neredeyse hiçbirinde optimizasyon sorunu yoktu. Muhtemelen yeni oyunların altından kalkamıyorlar.
Ben şahsen 2018-2019'dan sonra çıkan oyunlarda optimizasyonun aksine kayda değer hiçbir grafik ve animasyon farkı görmüyorum. Belki TLOU 2 bir istisna olabilir animasyon açısından.

Giriş seviyesi RTX moduna Amazing demişler üzülmeyelim diye 😂 Herhalde iki RTX modu olduğuna göre biri low biri high gibi düşündüler. Bu abartılı isimler bana çok saçma ve itici geliyor açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı