Raunt sizce nasıl?

Kitapları özel kitap değil, direkt Palme Yayınları'nın kitaplarını veriyorlar. Limit ve Birey de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Testlere ek olarak karekod koyuyorlar, okutup cevapları uygulamaya giriyorsun ve çözüm videoları çıkıyor. EBA Akademik Destek gibi çalışıyor kısaca.
Kendi kitapları da var.

Raunt'un kendi kitapları iyi değil, anlaşmalı olduğu kitaplar güzel ama bence raunt almak yerine sene boyunca kitap-deneme alırsan daha iyi olur. Uygulaması ve dersleri bana çok kullanışlı gelmedi, Youtube'daki dersler bence daha iyi. Youtube Red veya reklam engelleyici ile kullanırsanız daha rahat olur.

Kendi kitapları da var.

Raunt'un kendi kitapları iyi değil, anlaşmalı olduğu kitaplar güzel ama bence raunt almak yerine sene boyunca kitap-deneme alırsan daha iyi olur. Uygulaması ve dersleri bana çok kullanışlı gelmedi, Youtube'daki dersler bence daha iyi. Youtube Red veya reklam engelleyici ile kullanırsanız daha rahat olur.

Bende yok zaten. Sıra arkadaşım almış birkaç kere derslerini ve çözüm videolarını izledim. Youtube'da veya EBA'da olan kaynaklardan çok farklı sayılmaz. O yüzden parasını hak ettiğini düşünmüyorum ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı