Ravenfiled incelemem ve mod önerilerim

Seboş

Decipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
msı h410mb rtx 3050 16gb ram intel i5 10500
Herkese merhaba, bu bölümdeki ilk yazım olacak o yüzden hata yaparsam kusura bakmayın.
Ravenfiled incelememi kısa tutacağım oyun hakkında çok bir şey söylenemez zaten düşük bütçeli battlefied deneyimi denebilir oyun tam anlamıyla kaos ortamı yaratıyor. Aralıksız mermi boşaltmak isteyenler için harika. Botların yapay zekası yok zaten oyunu kıracak kadar kötü değiller ama çok da iyi değiller, idare edebilir. Oyunun modsuz fazla bir silah çesitliliği yok. Birkaç dürbünlü, bir iki saldırı tüfeği, roketler, bombalar vs klasik FPS oyunu.

Şimdi gelelim mod tarafına. Mod tarafında çeşitlilik çok fazla. Oyunu istediğiniz hale getirebilirsiniz. Bazı modların ya da haritaların optimizaysonları iyi değil, bunu baştan söyleyeyim.
Şimdi benım önereceğim modlar ise şunlar.
Oyunda botları vurdukça size hoş olmayan laflar söylüyorlar cidden ağır laflar söylüyorlar. Kendimi bir an Türkiye serverlarında gibi hissettim. Tek farkı bunlar İngilizce sövüyordu.
İkinci modumuz ise bodycam.
Bu modla oynarken fazla koşmayın kamera çok sallanıyor, onun haricinde oyuna değişik bir hava katıyor.
Üçüncü modumuz ise realistic hasar.
Sıradaki modumuz god mod.
Mod adı üstünde ölümsüz oluyorsunuz, ondan sonra botlara karşı istediğinizi yapın. Benim bu modu kullanırken tavsiyem yanına bir de ilk önerdiğim modu açıp kullanmanız, o zaman acayip eğlenceli oluyor.
Sırada kullandığım skin packler ve araçlar var. Burada detaylı anlatmayacağım, zaten ortada her şey.

Skin packler:

Araçlar:

Silahlar.
Bu mod ile WW1 ile WW2 silahlarının olduğu modu kullanıyorum.

Bunlar da oyundan aldğım bazı kareler, fazla özenli değiller kusura bakmayın resim işini pek beceremiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 32
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.39.51.55.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.39.51.55.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 33
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.02 - 00.48.55.90.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.02 - 00.48.55.90.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 34
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.16.68.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.16.68.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 31
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.03.07.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.03.07.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 30
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.12.51.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.12.51.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 23
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.30.39.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.30.39.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 18
  • Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.17.75.png
    Ravenfield Screenshot 2023.07.12 - 00.40.17.75.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Herkese merhaba, bu bölümdeki ilk yazım olacak o yüzden hata yaparsam kusura bakmayın.
Ravenfiled incelememi kısa tutacağım oyun hakkında çok bir şey söylenemez zaten düşük bütçeli battlefied deneyimi denebilir oyun tam anlamıyla kaos ortamı yaratıyor. Aralıksız mermi boşaltmak isteyenler için harika. Botların yapay zekası yok zaten oyunu kıracak kadar kötü değiller ama çok da iyi değiller, idare edebilir. Oyunun modsuz fazla bir silah çesitliliği yok. Birkaç dürbünlü, bir iki saldırı tüfeği, roketler, bombalar vs klasik FPS oyunu.

Şimdi gelelim mod tarafına. Mod tarafında çeşitlilik çok fazla. Oyunu istediğiniz hale getirebilirsiniz. Bazı modların ya da haritaların optimizaysonları iyi değil, bunu baştan söyleyeyim.
Şimdi benım önereceğim modlar ise şunlar.
Oyunda botları vurdukça size hoş olmayan laflar söylüyorlar cidden ağır laflar söylüyorlar. Kendimi bir an Türkiye serverlarında gibi hissettim. Tek farkı bunlar İngilizce sövüyordu.
İkinci modumuz ise bodycam.
Bu modla oynarken fazla koşmayın kamera çok sallanıyor, onun haricinde oyuna değişik bir hava katıyor.
Üçüncü modumuz ise realistic hasar.
Sıradaki modumuz god mod.
Mod adı üstünde ölümsüz oluyorsunuz, ondan sonra botlara karşı istediğinizi yapın. Benim bu modu kullanırken tavsiyem yanına bir de ilk önerdiğim modu açıp kullanmanız, o zaman acayip eğlenceli oluyor.
Sırada kullandığım skin packler ve araçlar var. Burada detaylı anlatmayacağım, zaten ortada her şey.

Skin packler:

Araçlar:

Silahlar.
Bu mod ile WW1 ile WW2 silahlarının olduğu modu kullanıyorum.

Bunlar da oyundan aldğım bazı kareler, fazla özenli değiller kusura bakmayın resim işini pek beceremiyorum.

İkisine de body cam koymussun bu arada.

Ravenfield bu kadar gelişti mi ya? :) Yıllar önce ilk çıktığı dönem daha Steam gibi bir platformda yok o zamanlar, kendi sitelerinden ücretsiz şekilde indirme seçeneği sunuyorlardı beta sürümünü. Zamanında indirmiştim, harici HDD'nin içerisinde bir köşede duruyordur muhtemelen. Güzel oyundu, gelişmelerine sevindim. :)

Ravenfield bu kadar gelişti mi ya? :) yıllar önce ilk çıktığı dönem daha Steam gibi bir platformda yok o zamanlar, kendi sitelerinden ücretsiz şekilde indirme seçeneği sunuyorlardı beta sürümünü. Zamanında indirmiştim, harici HDD'nin içerisinde bir köşede duruyordur muhtemelen. Güzel oyundu, gelişmelerine sevindim. :)

Bayağı gelismiş hocam bayağı bir mod vs var.

Yeni konular

Geri
Yukarı