İnceleme Razer Barracuda Pro incelemesi

Ürün hakkında ben bir güncelleme yazayım. Kulaklık yaklaşık 2 ay önce arıza yaptı ve servise gönderdim tamiri mümkün değil yenisi de stokta olmadığı için iade raporu göndermişler. Ürünü trendyoldan aldım. Sizce şu an trendyol yeni ürün gönderir mi? Hiç zannetmiyorum. Aldığım fiyatın iki katı olmuşken. Bekleyip göreceğiz

Gönderir. Göndermek zorunda. İletişime geçin. Size verilen iade raporu aynı zamanda değişim raporudur. Sizin talebinize yönelik hareket etmek zorundalar.

Yeni kapalı kutuyu verir, Stok olmadığından dolayı veremezse üst model muadil verir.

Arkadaşlar bugün üçüncü gün ben vereceklerini hiç zannetmiyorum. Stok yok deyip para iadesi teklif edeceklerdir. Hala talebim incelemede. Bekliyorum, gelişmeleri yazarım.

Merhaba,

Bende uzun zamandır araştırmalarım sonucu artık kafayı yemek üzereyim rtings üzerinden bütçeme göre baktığımda nova 7 ile barracuda pro arasında kaldım tavsiyeleriniz neler olur nasıl karar veririm yardımcı olursanız çok sevinirim. Hem müzik hem oyun oynayan biriyim. Müziği de tadında dinletse benim için yeterli. Basslar tizler doygun olsun okeydir. Çok kararsızım hatta şu an bi teknomarkete gidip ikisini birden deneyimlemeyi düşünüyorum

Nova 7 alın geçin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…