Razer Barracuda X (2022) aldıktan sonra yapılması gerekenler

@217099 hocam iki haftalık deneyiminiz nasıldı, memnun musunuz?
Evet memnunum şu anlık. Bayağı memnunum. THX Spatial deneme sürümüm bitti, uzun zamandır THX Spatial olmadan kullanıyorum. Hiç kendini aratmıyor açıkçası. Default haliyle bile çok iyi kulaklık bence. Tabii THX satın alamadığım için kullanıyorum. Ödeme yöntemimde sorun çıkmasa satın alırdım. Başka bir kartla deneyeceğim yakında.

Saatlerce bilgisayar başında duran birisiyim. Kulaklık çoğu zaman kafamda. Ama hiç acıtmıyor. Şarj konusuna gelirsek, çok uzun ömürlü bir şarjı var haftada bir şarj ediyorum neredeyse. Şu ana kadar 2 kere şarj ettim.
Mikrofonu da gayet başarılı.

Arkadaşlar selam bu gün bende bu kulaklığa sahip oldum.

pc de typc girişim yok o yüzden dönüştürücü ile kullanıyorum.

power tuşuna 3 kere basınca bluetootha geçiyor sonra bi daha 3 kere basınca hyper bağlantıya geçiyorum galiba hem pc hem bluetooth. Fakat şöyle bir sorunum var pc kapatıp açtığımda cihaz sadece bluetootha bağlanıyor cihaz mavi ışıkta yanıyor sadece. Tekrar pc bağlayabilmek için usb takıp çıkarmam gerekiyor pc de ki. bu sorunu nasıl giderebilirim ?

Son düzenleme:
Evet memnunum şu anlık. Bayağı memnunum. THX Spatial deneme sürümüm bitti, uzun zamandır THX Spatial olmadan kullanıyorum. Hiç kendini aratmıyor açıkçası. Default haliyle bile çok iyi kulaklık bence. Tabii THX satın alamadığım için kullanıyorum. Ödeme yöntemimde sorun çıkmasa satın alırdım. Başka bir kartla deneyeceğim yakında.

Saatlerce bilgisayar başında duran birisiyim. Kulaklık çoğu zaman kafamda. Ama hiç acıtmıyor. Şarj konusuna gelirsek, çok uzun ömürlü bir şarjı var haftada bir şarj ediyorum neredeyse. Şu ana kadar 2 kere şarj ettim.
Mikrofonu da gayet başarılı.
Hocam tekrar sizi rahatsız ediyorum da, kulaklık dün itibariyle elime geçti THX indirim kodundan yararlanmam için, hangi kodu, tam olarak hangi adrese mail atmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Bir de bu konuya çok uzak olduğum için soracağım: THX aldığımızda özel olarak oyun modu, müzik modu, film modu ayarlanmış oluyor ve biz onlara tıklayınca anlık geçiş mi yapıyor? Diğer türlü EQ ayarları hakkında pek bir bilgim yok çünkü. Şimdiden teşekkürler. @217099

Hocam tekrar sizi rahatsız ediyorum da, kulaklık dün itibariyle elime geçti THX indirim kodundan yararlanmam için, hangi kodu, tam olarak hangi adrese mail atmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Bir de bu konuya çok uzak olduğum için soracağım: THX aldığımızda özel olarak oyun modu, müzik modu, film modu ayarlanmış oluyor ve biz onlara tıklayınca anlık geçiş mi yapıyor? Diğer türlü EQ ayarları hakkında pek bir bilgim yok çünkü. Şimdiden teşekkürler. @217099
Evet, THX'te hazır modlar bulunuyor. Ama tabii isterseniz siz de kendiniz ayarlayabilirsiniz EQ ayarlarını. Kulaklığın sağ tarafının üst kısmında kodlar yazıyor. Sizden Serial Number yani S/N'yi istiyorlar.
THX indirim kodu için bir şey yapmanıza gerek yoktu diye hatırlıyorum. 7.1 Surround için kodu girip kulaklığı hesabınıza kaydedin, THX'i de yükleyin. THX otomatik olarak tespit ediyordu sanırım. Ben de şuan tam hatırlayamadım.

Cihazın PC sürümü üzerinden şarj durumunu nasıl görüyoruz anlık olarak? Mobil üzerinden ayarladım ama PC'den çözemedim.

Cihazın PC sürümü üzerinden şarj durumunu nasıl görüyoruz anlık olarak? Mobil üzerinden ayarladım ama PC'den çözemedim.
PC'den görünmüyor, mobilden görebilirsiniz sadece diye biliyorum.
Razer Audio uygulamasından bakabilirsiniz.
PC'de de görünüyorsa belki Bluetooth sekmesinde görünür. Bağlantılı cihazlar kısmında yanında yazıyor mu? Ben bluetooth ile fazla kullanmadığım için dikkat etmedim.

PC üzerinden Bluetooth denemedim. Şarj konusunda hangisi daha mantıklı kendi dungle mı yoksa Bluetooth mu ona göre kullanabilirim. Daha yeni aldım cihazı.

PC üzerinden Bluetooth denemedim. Şarj konusunda hangisi daha mantıklı kendi dungle mı yoksa Bluetooth mu ona göre kullanabilirim. Daha yeni aldım cihazı.
İnanın hiç bir fikrim yok bu konu hakkında, Bluetooth ile çok az kullanıyorum dediğim gibi. Ama Bluetooth ile kullanırken daha çok şarj yer bence.

Telefondayken bluetooth'a bağlanıyorum sadece. Onda da 10-15 dakika kullanıp bırakıyorum. Telefon için ayrı bir kulaklığım var çünkü.

Hep dongle ile kullanıyorum ve şarjı da bayağı uzun süre yetiyor. Telefon veya bilgisayarınızda type-c varsa dongle ile kullanın. Dönüştürücü ile de kullanabilirsiniz yoksa. Ben dönüştürücü ile de hiç kullanmadım, type-c var çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı