Razer Barracuda X iade edilmeli mi?

Ses seviyesi farklı değil demişsiniz. Zaten fiyat arttıkça ses seviyesi yükselecek diye bir şey yok. Mikrofon için şunu diyebilirim, pek çok kablosuz kulaklığınki fiyatlarından bağımsız olarak kötü. Zaten oyun, Discord iletişimi için kullanılıyor genelde. Çok da iyi olması gerekmiyor.
Alışılır mı sizce yoksa benzer fiyatta bi kablolu kulaklığa geçmek daha mı mantıklı?

Üstüne para verebilecek durumunuz var ise ses kartlı modellere yönelebilirsiniz (Cloud II, BlackShark V2 vb). Bütçe ayıramıyorsanız BlackShark V2 X. Ekteki incelemeyi okuyup bende BlackShark V2 X'e karak kıldım. İncelemede V2'nin ses kartını X modele takıp aynı EQ ayarlarında denemiş ve hiçbir farkın olmadığını aynı sürücülerin kullanıldığından emin olduğunu yazmış. Mikrofon konusunda da EQ yapıp ayarladığı V2 X ses kartlı V2'den iyi olduğu aşikar, sitede ses kayıtları mevcut. Malzeme kalitesi olarak tabii ki V2'nin yanına yaklaşamıyor X modeli.
Kara size bağlı, kablosuz sizin için önemli bir ayrıcalıksa bu yazılanların hepsi boş.

Üstüne para verebilecek durumunuz var ise ses kartlı modellere yönelebilirsiniz (Cloud II, BlackShark V2 vb). Bütçe ayıramıyorsanız BlackShark V2 X. Ekteki incelemeyi okuyup bende BlackShark V2 X'e karak kıldım. İncelemede V2'nin ses kartını X modele takıp aynı EQ ayarlarında denemiş ve hiçbir farkın olmadığını aynı sürücülerin kullanıldığından emin olduğunu yazmış. Mikrofon konusunda da EQ yapıp ayarladığı V2 X ses kartlı V2'den iyi olduğu aşikar, sitede ses kayıtları mevcut. Malzeme kalitesi olarak tabii ki V2'nin yanına yaklaşamıyor X modeli.
Kara size bağlı, kablosuz sizin için önemli bir ayrıcalıksa bu yazılanların hepsi boş.
Peki 1500 civarına v2x den daha iyi bi kulaklık var mı?

Pek emin değilim fakat 1600TL civarlarında Cloud II var ses kartlı bir kulaklık. Foruma öneri için konu açabilirsiniz.

X ibaresi olanlarda ses kartı yok demişsiniz. Bir kulaklık kablosuz ise vardır muhakkak. Bilmediğiniz şeyler hakkında yanlış yorumlar yapmayın mümkünse. Ayrıca Barracuda X oyun odaklı bir kulaklık. Bu dedikleriniz opus X için geçerli olabilir ancak.

Sizin bildiğiniz benim bilmediğim şeyler hakkında yorum yapmaya devam ediyorum. Buyrun,

Söylediğim hala geçerli X modellerinde Razer'in THX Audio ses kartı yok. Sanal THX Audio yazılımını 10 dolara satın alıp kullanıyorsunuz. Evet kablosuz kulaklıklarda bir kart olmak zorunda veri sağlayabilmek için kablolularda böyle bir zorunluluk yok çünkü anakartın ses kartını kullanıyor.

Bahsettiğimiz ses kartı bu:

Lütfen Bilmediğimiz konular hakkında yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyelim!

Son düzenleme:
memnunum ancak ses seviyesi de çok farklı değil, 1000 lirayı bu yüzden vermeye değer mi diye düşünüyorum moralim bozuldu biraz. 900 liraya olan razer blackshark v2x almayı düşünüyordum mikrofonu daha iyi, ona mı geçsem diyorum bazen
Hocam Ben 500 liralık JD 712'den 2000 TL'lik BlackShark V2'ye geçtim bende aynı durumu yaşadım. Hiç fark yok ses olarak, hatta mikrofonu bile daha kötü dediler.

Geri
Yukarı