Razer Barracuda X iade edilmeli mi?

@ertankilic hatta şakasına öküz gibi sesini de inceleştirip daha güzelleştiriyor demişti tabii o kadar kalın sesim yok örnek misalinden vermişti. Uygulamasından hiçbir ayar yapmamıştım, Mic seviyesi %75 ve DC kendisi zaten optimize ediyormuş bu kulaklıkta desteği varmış DC ile. WhatsApp uygulamasında Mic performansı düşmüştü sanırım orada beğenmemişti. WhatsApp da zaten normal telefon kulakiçi kulakta da bazen dengesizleşiyordu arkadaş sürekli sesin uzaktan geliyor kötü geliyor gibi diyordu.

@ertankilic hatta şakasına öküz gibi sesini de inceleştirip daha güzelleştiriyor demişti tabii o kadar kalın sesim yok örnek misalinden vermişti. Uygulamasından hiçbir ayar yapmamıştım, Mic seviyesi %75 ve DC kendisi zaten optimize ediyormuş bu kulaklıkta desteği varmış DC ile.
Hocam valla hiç anlamadım ya, belki ben kulaklıktan çok fazla bir şey bekliyorumdur, bütçemi arttırıp iyi bir şey alıyım deyip çok bir fark göremeyince önyargılı yaklaşıyor olabilirim.

Hocam valla hiç anlamadım ya, belki ben kulaklıktan çok fazla bir şey bekliyorumdur, bütçemi arttırıp iyi bir şey alıyım deyip çok bir fark göremeyince önyargılı yaklaşıyor olabilirim.
Olabilir. Bu kalitede kulaküstü kullanmamış ve internet kafelerin dandik kulaklığı ile kalıp bu kadar performansı iyi beklemeyen çok insan var. Kulaklık bass vuruşlarında titremesi, rahatlık ve THX uyumlu olan oyunlarda ses şiddetin yüksek olması seni oyuna hapsediyor.

Olabilir. Bu kalitede kulaküstü kullanmamış ve internet kafelerin dandik kulaklığı ile kalıp bu kadar performansı iyi beklemeyen çok insan var. Kulaklık bass vuruşlarında titremesi, rahatlık ve THX uyumlu olan oyunlarda ses şiddetin yüksek olması seni oyuna hapsediyor.
Blackshark v2x ile v2 arasında 1000 lirayı hak edecek fark var mı?

Ses kartın iyi ise sesler hemen hemen aynı diyorlar. Ben ses kartı ve jack ile denedim ses kartınla daha iyi performans veriyor kulaklık. Kalite farkı var ben Special Edition aldım bunun düz stil ile farkı kulaklık pad daha iyi ses geçirmemesi daha iyi denmişti.

Buradan inceleyebilirsin. Alt kısımlarda ses kayıtları da var.

Ses kartın iyi ise sesler hemen hemen aynı diyorlar. Ben ses kartı ve jack ile denedim ses kartınla daha iyi performans veriyor kulaklık. Kalite farkı var ben Special Edition aldım bunun düz stil ile farkı kulaklık pad daha iyi ses geçirmemesi daha iyi denmişti.
ses kartım kötü, 1000 lira fark vermek mi mantıklı yoksa 2000 civarına daha iyi bi kulaklık var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı