Razer BlackShark V2 Pro vs SteelSeries Arctis 9 vs Logitech G PRO X

Bütçe
2000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kanala göre 2020 yılının en iyisi blackshark V2 Pro. Corsair Virtuosonun konforla ilgili çok şikayet aldığını gördüm.

Bugün teknoloji markette hem blackshark v2'yi hem de virtuosoyu deneyimleme fırsatım oldu. Corsair ağır geldi şahsen bana çok memnun kalmadım. Blackshark V2 Pro ile Arctis 9 arasındayım şu anda aralarında 300lira gibi bir fiyat farkıda blackshark v2'ye yönlendirmiyor değil :)

Hayırlı geceler öncelikle. Konu sahibinin izni olursa bende konuyu yakından takip etmek istiyorum. Bende bir Wireless kulaklık arayışı içinde olduğum için G PRO X Wireless ve Arctis9 arasında gidip gelmekteyim. Bunun için ekstra bir konu açmak istemedim bu konu üzerinde takip etmek istiyorum. Bu kadar yüksek fiyatlara sahip olan bu ürünlerden birini tercih edip uzun yıllar kullanmayı düşündüğüm için kullanıcı yorumlarını bende takip edeceğim.

Arctis serisi düşünüyorsanız ve Bluetooth'a ihtiyacınız yoksa Arctis 7 düşünebilirsiniz inceleme kanallarının söylediğine göre Bluetooth dışında bir fark yok.

Aralarında 100TL fark var, 100TL için 9'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum. JBL Quantum 800'de güzelle benziyor mesela ama 410grm ağırlığı şüpheye düşürüyor genelde 300grm seviyelerinde gezerken kafamda 100grm daha ağırlık belli bir zaman sonra 1 kgma dönüşebilir. Hala net olarak karar vermedim. Siz kulaklık almayı düşünüp alabilen arkadaş var mı acaba?

Aralarında 100TL fark var, 100TL için 9'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum. JBL quantum 800'de güzelle benziyor mesela ama 410grm ağırlığı şüpheye düşürüyor genelde 300grm seviyelerinde gezerken kafamda 100grm daha ağırlık belli bir zaman sonra 1 kgma dönüşebilir. Hala net olarak karar vermedim. Siz kulaklık almayı düşünüp alabilen arkadaş var mı acaba?

Kesinlikle katılıyorum 7 ile 9 arasında 100 lira fark için 9´dan vazgeçmeyi bende düşünmüyorum 1 haftadır araştırıyorum ve araştırmalarım hala devam ediyor ve bende net karar veremedim.

Bulabildiğim en ucuz Arctis 9 ve 7 arasında 250 TL fark var siz daha ucuza bulduysanız tabii tercih edebilirsiniz. JBL quantum serisinin pek önerildiğini görmedim.

Ben Blackshark V2 modelini kullandım memnun kaldım ses kalitesi de iyi. V2 PRO'da öyle olur kanımca. Mağazada denediyseniz ses denemesi yapsaydınız keşke en azından fikir verirdi tizli mi baslı mı filan.

Ben Blackshark V2 modelini kullandım memnun kaldım ses kalitesi de iyi. V2 Pro'da öyle olur kanımca. Mağazada denediyseniz ses denemesi yapsaydınız keşke en azından fikir verirdi tizli mi baslı mı falan.

Mağazada kablosuz versiyonu mevcut değildi. Telefonumda 3.5mm girişte yok onun için deneme imkanım sadece görsel olarak deneyimleyebildim.

Bulabildiğim en ucuz Arctis 9 ve 7 arasında 250 TL fark var siz daha ucuza bulduysanız tabii tercih edebilirsiniz. JBL quantum serisinin pek önerildiğini görmedim.

Dediğiniz gibi olsun fark 1750TL Arctis 7 2000TL Arctis9 bu fiyatları verirken 1 kere vereceğim gözüyle baktığımdan o aradaki farkı yok sayabiliyorum.
MediaMarkt'da indirime girmesi 1639TL'ye düşmesiyle birlikte Arctis 9 almış bulunmaktayım. Elimde 2018 de aldığım Arctis 5 ile karşılaştırdığımda çok fazla iyileştirme olduğunu fark ettim ses bayağı değişmiş Surround fazlasıyla geliştirilmiş. Ayrıca chat mix özelliği ile oyun oynarken hem müzik seslerini hem Discord gibi programların seslerini ayarlıya biliyorum istediğim gibi ayrıca telefon çaldığından aynı zamanda telefona cevap verebilmem ilk günden etkilendiğim özelliklerden oldu.

MediaMarkt'da indirime girmesi 1639TL'ye düşmesiyle birlikte Arctis 9 almış bulunmaktayım. Elimde 2018 de aldığım Arctis 5 ile karşılaştırdığımda çok fazla iyileştirme olduğunu fark ettim ses bayağı değişmiş Surround fazlasıyla geliştirilmiş. Ayrıca chat mix özelliği ile oyun oynarken hem müzik seslerini hem Discord gibi programların seslerini ayarlıya biliyorum istediğim gibi ayrıca telefon çaldığından aynı zamanda telefona cevap verebilmem ilk günden etkilendiğim özelliklerden oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı