İnceleme Razer BlackShark V2 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N11'den almıştınız, umarım iade alıyorlardır, isterseniz garantiye göndermeyi deneyin.
Sorunu çözdüm ama doğru mu bilemedim. Sağ alttaki sesten herkes THX Spatial Audio yu seçmek gerektiğini söylemiş. Bende o seçiliyken mikrofon berbat durumda. Ancak dire Blackshark V2 Pro yu seçince mikrofon düzeliyor. Ben FPS oyunları oynayan birisiyim. bu şekilde seçili olduğunda THX(7.1.) aktif oluyor mu ?

Tam potansiyel olarak olmuyor sanırım. Gene çevresel ses alıyorsunuz fakat bazı rekabet oyunlarda sesleri otomatik tizleştirirken bunu V2 PRO'da yapmıyordu diye hatırlıyorum.

Tam potansiyel olarak olmuyor sanırım. Gene çevresel ses alıyorsunuz fakat bazı rekabet oyunlarda sesleri otomatik tizleştirirken bunu V2 PRO'da yapmıyordu diye hatırlıyorum.
Ses çıkışını THX yapıp mikrofonu Blackshark V2 Pro yapabilsem sorun çözülürdü ama olmuyor sanırım yapamadım. Ama yinede dediğiniz gibi çevresel ses alıyorum. Valorantta denedim bu şekilde bir sorun hissetmedim. Ama psikolojik olarak mıdır nedir bilemedim içim çok rahat değil bu olayı gördüğümden beridir. Bir arkadaşım benim kulakligimi beğendi ve almak istiyor. Sen degistircekmek istiyorsan senden alayım dedi. Sorun yok gibi duruyor kulaklıkta ama yuksek meblağ olunca aklıma takılmadı değil yani. Sizce üründen vazgeçip Logitech G Pro X Wireless alsam nasıl olur deneyimleme imkanınız oldu mu?

Pahalı ürün. Ses karakterleri birbirine yakındı kablolu modellerinde. Kablosuz modelleri de öyleyse eğer pek yabancılık çekmeyebilirsin, sırf mikrofon için o kadar fiyat farkı vermek pek mantıklı değil, fakat deneyimleme imkanınız varsa iade alan yada mağazalardan bir deneyin derim. Ses kalitesi ve mikrofonu da her türlü çok daha iyiyse satıp geçersiniz. Benim olmadı fakat V2 PRO'dan biraz ağır ve mikrofonu daha iyi gözüküyor, ses çok kişiseldir size iyi gelir başkasına gelmez gibi. Size kalmış her iki ürün iyi sonuçta.

Fiyat olarak aynılar. Şuanda indirim var. Ekstra bir para eklemeden geçiş sağlayacağım.

Firmware Update'ini yapmayı unutmayın. Boşuna yayınlamıyor firmalar, belki onunla çözülmüştür.

@Teacher80 @Msevket44 merhabalar.
Blackshark V2 USB almayı düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum, ses kasmak gibi bir derdim yok. Daha çok hikayeli God of War, Witcher 3 ya da Dark Souls gibi oyunlar oynuyorum. Bu oyunlarda THX açmak daha mı iyi olur oyunun atmosferine girebilmek ve kaybolmak için yoksa stereo daha mı iyi?

Deneyerek sen karar vermelisin. Tek bir surround seçeneği de yok, bir sürü özelkeştirme de mevcut.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…