İnceleme Razer BlackShark V2 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı önemli oyunlarda Metro Exodus' mesela THX çevresel sesi destekliyor o oyunda açmakta fayda var fakat her oyunda her zaman iyi olmayabilir. Beklentinizi karşılacaktır.

teşekkürler. peki mikrofon robotik ses için bir çözümünüz var mı? robotik geldiğini söylüyorlar
Mikrofon ayarlarında gürültü engelleme, ses netleştirme gibi ayarlar vardı yanlış hatırlamıyorsam. O ayarları kapatın. Sadece mikrofon EQ ile ayarlama yapın.
Firmware update yapmadıysanız yapın.
En son firmware update notunda mikrofon iyileştirmesinden bahsediyor.

en son sürümü kullanıyorum, zaten yeni aldım kulaklığı. diğer dediğiniz ayarları yapayım

Ellerinize sağlık hocam. Ürünün kablolu hali mi yoksa kablosuz hali mi daha iyidir? Bana kablolu hali daha iyi gibi geldi ses mikrofon vb. gibi şeyler.

Ellerinize sağlık hocam. Ürünün kablolu hali mi yoksa kablosuz hali mi daha iyidir? Bana kablolu hali daha iyi gibi geldi ses mikrofon vb. gibi şeyler.
Teknik olarak kablo ile ses ve mikrofon iletiminde daha fazla bant genişliği olur. Hoparlör ve mikrofonun potansiyelini kablosuz bant genişliği sınırlıyorsa dediğiniz doğrudur.

Kablolu ve kablosuzu aynı hoparlör ve mikrofonu kullanıyor diye biliyorum.

Rtings testinde kablolu daha fazla puan almış hocam. Kablolu daha mı iyi oluyor? Mikrofon testini dinlediğimde kablolu daha iyi geldi bana.

Rtings testinde kablolu daha fazla puan almış hocam. Kablolu daha mı iyi oluyor? Mikrofon testini dinlediğimde kablolu daha iyi geldi bana.
Kuzenimde kablolu olan Blackshark V2 var. Arada fark göremedim. Aletle vs. ölçmüşlerse bilemem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…