Razer BlackShark V2 USB alınır mı?

Bütçe
1000 - 1100

Cheshyre

Hectopat
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H | RYZEN 5 5600 | ASUS DUAL RX 6600 | T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) 3200MHz CL16 | XPG Core Reactor 750W 80+ Gold
Bütçem 1000-1200 arası. Kablolu ve mikrofonlu oyuncu kulaklığı arıyorum. Sizce bu ürün alınır mı? Ek olarak ses kartı da geliyormuş. Benim anakartım B450M S2H olduğu için ses kartlı almak daha mantıklı geliyor.

Bütçem 1000-1200 arası. Kablolu ve mikrofonlu oyuncu kulaklığı arıyorum. Sizce bu ürün alınır mı? Ek olarak ses kartı da geliyormuş. Benim anakartım B450M S2H olduğu için ses kartlı almak daha mantıklı geliyor.

Dışarıdan gelen sesleri tamamen kesiyor, 7.1i güzel çalışıyor, son ses seviyesi ve tizleri güzel fakat basları az gelebilir onu da ekolayzerdan ayarlayabilirsin. Yoğun müzik dinliyorsan önermem oyun için güzel bir kulaklık. Kendi açımdan tek eksi yanı pedleri benim kulağımı terletiyor başkasınınkini bilemem.

Dışarıdan gelen sesleri tamamen kesiyor, 7.1i güzel çalışıyor, son ses seviyesi ve tizleri güzel fakat basları az gelebilir onu da ekolayzerdan ayarlayabilirsin. Yoğun müzik dinliyorsan önermem oyun için güzel bir kulaklık. Kendi açımdan tek eksi yanı pedleri benim kulağımı terletiyor başkasınınkini bilemem.

@cancan1135 Asıl amacım oyun oynamak o yüzden alacağım peki mikrofon kalitesi nasıl güzel mi?

@cancan1135 asıl amacım oyun oynamak o yüzden alacağım peki mikrofon kalitesi nasıl güzel mi?

CS:GO, R6 gibi oyunlarda adamın yerini ses kasarak tespit edebiliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı