Razer BlackShark V2 + USB alınır mı?

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Şu sitede indirimli fiyatı 1700 TL sizce alınır mı? Müzik oyun vb. için.

Bu fiyata daha iyi seçenekler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif kullanan birisi olarak bu paraların kulaklığı değil bence değmez. Hakkı 1000-1200 civarı. Akakçe'ye bakılırsa yaklaşık 10 gün kadar önce 1200 bandındaymış zaten fiyatı yeni yükselmiş bekleyin derim.

Aktif kullanan birisi olarak bu paraların kulaklığı değil bence değmez. Hakkı 1000-1200 civarı. Akakçe'ye bakılırsa yaklaşık 10 gün kadar önce 1200 bandındaymış zaten fiyatı yeni yükselmiş bekleyin derim.
Peki 1200 civarına düşse değer mi ? Bu usb kısmıyla kullanınca müzik vb. için jack girişine oranla daha iyi bir kalite veriyor mu ?

Peki 1200 civarına düşse değer mi? Bu USB kısmıyla kullanınca müzik vb. için jack girişine oranla daha iyi bir kalite veriyor mu?

Jack girişi performansı senin anakartına göre değişir. Üst düzey bir anakartın varsa daha iyi bir performans alabilirsin. Ama orta alt düzeyse riske atmadan bu modeli almanı öneririm.

Razer BlackShark V2 USB Enhancer olan modelini Creative sound blasterx AE-5 plus ile kullanıyorum çok başarılı. Hyperx Cloud Alpha, sennheiser gsp 500 bu iki kulaklıklada kullandım Razer blackshark v2 kadar konforlu ve ses kalitesini iyi bulmadım. Anakart Realtek® ALC4080 çip var performansı çok zayıf kaldı A-E5 plus a göre

Peki bunu aldıktan sonra bilgisayar üzerinde ayarlayıp sonra ps4 yada ps5 taktığımızda ayarlarımız kayboluyormu yoksa devammı ediyor ?

Geri
Yukarı