Razer blackshark V2 + USB vs Cooler Master MH752 vs HyperX Alpha

Bütçe
900
Normal kullanınca sıkıntı yok. Ama discord üzerinden konuşunca arkadaşım sesin robot gibi geliyo diyor. Discord üzerinden de sorunu cozebileceğim bir ayar bulamadım. Yapabileceğim bir şey var mı ?
Sesi biraz robotik veriyor maalesef mikrofonu biraz bu şekilde çünkü.

1700 TL'ye hatta şu an 2500 TL olan bir kulaklık nasıl 400 TL olanlardan daha kotu mikrofona sahip oluyor ya?
Gürültü engelleme özelliğine sahip olması ve ses kartının da etkisi var biraz. Zaten hep öyledir ucuz kulaklıkların mikrofon kalitesi hep iyidir.

Konuyu hortlatmış gibi oluyorum fakat şuan da 2000TL'ye Razer Blackshark v2 alınır mı?
Bak kardeşim ses performansı açısından muazzam herşeyi ayarlanabiliyo hatta adamın nerde yurudugune göre gelebilecek sesin yeri bile mesela sağdan geliyorsa ses sen bunu arkaya cekebiliyon bu güzel bişey ama mikrafondan birşey bekleme leş gibi desek ağır olr ama arkadaşımın 500 TL ye aldığı kulaklığın mik daha iyi

Bak kardeşim ses performansı açısından muazzam herşeyi ayarlanabiliyo hatta adamın nerde yurudugune göre gelebilecek sesin yeri bile mesela sağdan geliyorsa ses sen bunu arkaya cekebiliyon bu güzel bişey ama mikrafondan birşey bekleme leş gibi desek ağır olr ama arkadaşımın 500 TL ye aldığı kulaklığın mik daha iyi
Sonuç olarak o kadar etmez bence. Ben 1600 den almıştım 2 gün önce alsaydın 1400 du daha da pahalanabilir çok istiyosan al. Ama önce yabancı kanallarda yapılan oncelemeleri mik testini felan dinle

Geri
Yukarı