Razer BlackShark V2 vs Cloud Alpha S vs Arctis 7 vs Cloud 2

Bütçe
1000
Çok oyun oynayan birisiyim, mobilde işim gücüm yok. Hangisini tercih etmeliyim? (bütçemi çok aşmasın. SS 7 öyle ama belki fiyatına değer diye koydum.)

Başlıkta ki kulaklıkların hiçbiri sizi üzmez hocam Alpha S ve Artics 7'yi deneyim ettim ikisi de 10 numara kulakliklar ben Artics 7'den yanayım.

Çok teşekkürler. Bekliyorum mesajını.
Kanka kulaklık geldi elime sabah 8 civarında ve oyun için tek kelime ile mükemmel cidden. Nokta atışı yerleri anlayıp prefire atıyorum şaka gibi. Müzik konusunda başarılı ise kusursuz değil. Şu kadarcık değerlendirmemi dikkate alarak gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin.

Kanka kulaklık geldi elime sabah 8 civarında ve oyun için tek kelime ile mükemmel cidden. Nokta atışı yerleri anlayıp prefire atıyorum şaka gibi. Müzik konusunda başarılı ise kusursuz değil. Şu kadarcık değerlendirmemi dikkate alarak gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin.

Cloud 2 ve blackshark arasındayım fiyatları da yakın biraz daha araştırma yapayım.
Doğru diyorsunuz hocam bir kulaklığa 3500 TL çok Alpha S daha mantıklı daha ucuz ve ses kalitesi yakın.

Arcist 7 en düşük şu an 1700 lira bütçemin 700 lira üstünde 2 gün önce 1600'dı SS 7 ):

Cloud 2 ve blackshark arasındayım fiyatları da yakın biraz daha araştırma yapayım.

Arcist 7 en düşük şu an 1700 lira bütçemin 700 lira üstünde 2 gün önce 1600'dı SS 7 ):
Bu arada konforlu da fakat kafa boyutun normalden cidden büyükse biraz sıkıntı çekebilirsin. Mikrofonu da gayet yeterli bence ama arkadaşlarım beğenmedi. Normalde BM 800 kullanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı