Razer BlackShark V2 vs Cloud Alpha S vs Arctis 7 vs Cloud 2

Bütçe
1000
Ben kendi kararımı ve ne kadar ünlünün sponsorsuz bir şekilde kulaklığı kullandığını söyledim. Ama karar hep sizin olacak hocam.

Zaten Alpha S Cloud 2'nin yenilenmiş versiyonu Cloud 2 artık eskidi bence 5 yıl önce çıktı ama gene bilmiyorum.
Cloud 2. Şahsen ben kullanıyorum memnunum. Hatta çoğu e sporcudur yayıncıdır onlarda kullanıyor. Örnek yayıncı: Wtnc, unlost.
Çok kaliteli bir kulaklık. Zaten HyperX kulaklık konusunda hep iyi bir performans gösteriyor. Kısacası Cloud 2 al diyorum seçimi sana bırakıyorum.

Bu arada sponsorsuz dediniz ama unlost HyperX ile sponsor ama gene HyperX çok güzel marka kulaklık bakımından aslında 1500 lirayı Cloud 2 kablosuz hak ediyor ne yapmam lazım bilmiyorum.

Son düzenleme:
Zaten Alpha S Cloud 2'nin yenilenmiş versiyonu Cloud 2 artık eskidi bence 5 yıl önce çıktı ama gene bilmiyorum.

Bu arada sponsorsuz dediniz ama unlost HyperX ile sponsor ama gene HyperX çok güzel marka kulaklık bakımından aslında 1500 lirayı Cloud 2 kablosuz hak ediyor ne yapmam lazım bilmiyorum.
Kb bi hata yapmışım orda çok çok haklısınız ama Ferit abi sponsorsuz kullanıyor onun dışında Türk e sporcular ve yayıncılarda kullanıyor. Bide ben kablolusunu kullanıyorum ama siz nasıl rahat ediyorsanız o modeli alın . Unutmadan söyliyeyim sürüceleri acayip kaliteli ve kulkalık 5 sene önceden kalsada hala çok insan kullanıyor kulaklığı zaten kulaklık çok iyi. Ama benim önerim bu değil benim önerim g432 7.1 modeli hem fiyat olarak daha iyi hem mikrafon kalitesi olarak ama sürücü kısmında cloud 2. Ama sürücü kısmında hyperx onu küçük bir farkla geçiyor ama bence logitech g432 alın

KB bir hata yapmışım orada çok çok haklısınız ama ferit abi sponsorsuz kullanıyor onun dışında Türk e sporcular ve yayıncılarda kullanıyor. Bir de ben kablolusunu kullanıyorum ama siz nasıl rahat ediyorsanız o modeli alın. Unutmadan söyleyeyim sürüceleri acayip kaliteli.

Evet gerçekten çok kullananı var Cloud 2'nin sponsorsuz başka bir konu açtım daha demin 2 tane kaldı Alpha S ve Black V2 arasında Alpha S ve Cloud 2 kullanan arkadaşa sordum Alpha S dedi o yüzden.

Evet gerçekten çok kullananı var Cloud 2'nin sponsorsuz başka bir konu açtım daha demin 2 tane kaldı Alpha S ve Black V2 arasında Alpha S ve Cloud 2 kullanan arkadaşa sordum Alpha S dedi o yüzden.
Hocam Alpha s alın geçin . Hyperx cloud 2 5 senelik olmasına rağmen hala taş gibi ve çok kullananı var. Demek istediğim 5 senelik kulaklık şuan bu kadar kullanılıyorsa siz onun yeni çıkmış modelinin ne kadar süre kullanılıcağını düşünün yani

Hocam Alpha S alın geçin. HyperX Cloud 2 5 senelik olmasına rağmen hala taş gibi ve çok kullananı var. Demek istediğim 5 senelik kulaklık şu an bu kadar kullanılıyorsa siz onun yeni çıkmış modelinin ne kadar süre kullanılıcağını düşünün yani.

Keşke direkt alabilsem ama bütçemin 300 lira yukarısında blacksharkla aynı fiyatta olsa koşarak alacağımda işte biraz zorluyor.

Çok oyun oynayan birisiyim, mobilde işim gücüm yok. Hangisini tercih etmeliyim? (Bütçemi çok aşmasın. SS 7 öyle ama belki fiyatına değer diye koydum.)
Benim gözüm bu kulaklıkta.Fiyatı düşer düşmez alacağım.Kullandım tavsiye ederim özellikle oyun için mükemmel.

Cloud II birçok incelemede ve kullanıcı yorumunda Alpha S'e göre daha iyi. Alpha S'i denemedim ancak Cloud II güzel bir kulaklık. Önerilen modeller arasında bir seçim yapacak olsam Blackshark V2 ve GSP 300 arasında seçerdim. Kalite olarak GSP 300 bahsi geçen modellerin hepsinden çok daha iyidir, rahatlık olarak ise Arctis serisi önerilebilir. İkisinin arasında bir şey diyorsan da Blackshark V2. Yine de yerinde olsam GSP 300'den şaşmam.

Benim gözüm bu kulaklıkta.Fiyatı düşer düşmez alacağım.Kullandım tavsiye ederim özellikle oyun için mükemmel.

Bahsi geçen kulaklığı birkaç aydır kullanıyorum. 7.1 beklentisi yoksa rahatlığı, mikrofon kalitesi ve ses kalitesiyle pek çok kulaklığa göre iyi. Yaklaşık 8-9 aydır 7.1 DTS özelliği çalışmıyordu, son zamanlar düzelttiler gibi ama yine ciddi bug yaşatabiliyor. Gerçi bana kalsa 7.1 hiçbir kulaklıkta güzel sonuç vermiyor ancak çoğu kişinin beklentisi haline geldiği de bir gerçek.

Hocam biraz daha sabredin biriktirin inanın bana değecek. Kulaklık deyince HyperX'in yeri bir ayrı.

Kumbaramda 2400 lira var fakat bana monitörde lazım o yüzden zorlar ama aslında monitör 1500 lira kulaklık 1300 lira 1500+1300 = 2700 ailem biraz destek çıksa alabiliyorum biraz daha indirim kovalarsam olur belki.
Benim gözüm bu kulaklıkta. Fiyatı düşer düşmez alacağım. Kullandım tavsiye ederim özellikle oyun için mükemmel.

Biliyorum bunu biraz araştırma yaptım vazgeçtim fiyatını hak etmiyor dendiği için tabii sen ne istersen o

Yeni konular

Geri
Yukarı