Razer BlackShark V2 X için uzatma kablosu önerisi

Bütçe
1300

XYZ01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Amazon'dan HyperX Cloud Core alacaktım ama bir gece de 1165 TL'den 1850 TL'ye zamlandı bende Razer almayı düşünüyorum. Ama en az 1.8-2 metre kabloya ihtiyacım var ve bu kulaklık 1.3 m kablo uzunluğuna sahip olduğundan ötürü bana yetmiyor. Sizce ne yapabilirim veyahut başka önerileriniz var mı? Maksimum 1300 bandına çıkabilirim.

Böyle bir şey mümkün değil, o zaman konuyu uzatma kablosu diye açmayın. Bunun başka bir yolu yok sadece ses alabilirsin, yapamazsın kardeşim.

Ne demek yapamazsın ya kardeşim sen istatislik kasmak için uğraşmayı bırakıp biraz kendini geliştirmeye bak milletin de aklını karıştırma.

Ne demek yapamazsın ya kardeşim sen istatislik kasmak için uğraşmayı bırakıp biraz kendini geliştirmeye bak milletin de aklını karıştırma.
Hocam ben tartışmadan sizinle adam akıllı konuşmaya çalışıyorum. Uzatma kablosu var, fakat mikrofon girişi yok sadece kulaklıktan ses alabilirsiniz.

Hocam ben tartışmadan sizinle adamakıllı konuşmaya çalışıyorum. Uzatma kablosu var, fakat mikrofon girişi yok sadece kulaklıktan ses alabilirsiniz.

Dostum oyuncu kulaklığı alıyorum ve uzatma kablosu ihtiyacım olduğunu belirtiyorum ilk olarak saçma bir link atıyorsun bilgin olmadığını belli ediyorsun sonra başka saçma bir link atıyorsun iki link de hiçbir işe yaramıyor hala zorluyorsun.

Dostum oyuncu kulaklığı alıyorum ve uzatma kablosu ihtiyacım olduğunu belirtiyorum ilk olarak saçma bir link atıyorsun bilgin olmadığını belli ediyorsun sonra başka saçma bir link atıyorsun iki link de hiçbir işe yaramıyor hala zorluyorsun.
Hocam bu attığım linkte jak girişli uzatma kablosu var. Fakat hiç bir şekilde uzatma kablosu ile mikrofon girişi bulamazsınız ve mikrofonu kullanamazsınız sadece ses alabilirsiniz bu kadar basit. Bunu bir yolu da yok.

Ayrıca Razer Blackshark V2 X'in içerisinden uzatma kablosu zaten çıkıyor, tam tamına 2.5 metre bu size yetmiyor mu?

IMG_3145.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı