Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
HyperX Cloud ll modelini almaya karar verdim ama belki kulaklık standı kampanyası tekrar başlar diye İtopya'yı beklıyorum :D
Kampanyası bitmiş hocam. Sanırım stokları eritmek için yapılmış. Daha vericeklerini sanmıyorum, istiyorsanız yine de bekleyin.

Kampanyası bitmiş hocam. Sanırım stokları eritmek için yapılmış. Daha vericeklerini sanmıyorum, istiyorsanız yine de bekleyin.
Dostum bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum da. Arkada bir şeyler çaldığı zaman karşı tarafa ses gidiyor mu? Bir de eko problemi var mı discordda felan. Yayın ve discord'da kullanmak için almayı düşünüyorum. Lenovo İdeaPad Gaming 3 laptop kullanıyorum. @cumali_032

Son düzenleme:
Dostum bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum da. Arkada bir şeyler çaldığı zaman karşı tarafa ses gidiyor mu? Bir de eko problemi var mı discordda felan. Yayın ve discord'da kullanmak için almayı düşünüyorum. Lenovo İdeaPad Gaming 3 laptop kullanıyorum. @cumali_032
Hayır hocam hiç bir şekilde karşı tarafa ses gitmiyor. Laptop kullanıyorsanız Cloud II öneririm. Bu da videom buyrun :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonunda mikrofon testi bulunmakta. Discord'da bir sorun yaratmıyor.

Hayır hocam hiç bir şekilde karşı tarafa ses gitmiyor. Laptop kullanıyorsanız Cloud II öneririm. Bu da videom buyrun :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonunda mikrofon testi bulunmakta. Discord'da bir sorun yaratmıyor.
Son olarak dip ses sorunu var mı? Hem mikrofonda hem de ses de olacak şekilde.

Çünkü Corsair Void Elite USB deneme fırsatım oldu ve mikrofonda dip ses ve sesin oldukça kısık gelmesi gibi bir sorun yaşadım. Bunda da olmasını istemem açıkçası @cumali_032

Son düzenleme:
Son olarak dip ses sorunu var mı? Hem mikrofonda hem de ses de olacak şekilde.

Çünkü Corsair Void Elite USB deneme fırsatım oldu ve mikrofonda dip ses ve sesin oldukça kısık gelmesi gibi bir sorun yaşadım. Bunda da olmasını istemem açıkcası
Kulaklığı alalı 3 gün oldu. Hayır, hiç bir şekilde dipses hissetmedim. Sesi fulledim yine hissetmedim, kısığa aldım yine hissetmedim. Forumda Cloud II kullanan birisi dip ses olduğunu iddia ediyordu. Ama ben raslamadım sesi de gayet yeterli.

Ayrıca kulaklık geldiği ilk gün sıkıyordu. Şu an çok rahatım sıkmıyor.
20230224_161353.jpg

Kulaklığı alalı 3 gün oldu. Hayır, hiç bir şekilde dipses hissetmedim. Sesi fulledim yine hissetmedim, kısığa aldım yine hissetmedim. Forumda Cloud II kullanan birisi dip ses olduğunu iddia ediyordu. Ama ben raslamadım sesi de gayet yeterli.

Ayrıca kulaklık geldiği ilk gün sıkıyordu. Şu an çok rahatım sıkmıyor.Eki Görüntüle 1680360
Alıyorum o zaman ya. Sorun olursa iade ederim en kötü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı