Razer BlackShark V2X mikrofon ayarı nasıl yapılır?

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Driver olarak herhangi bir driver bulamadım. Razer Synapse uygulamasını indirtiyor indirdiğimde ise orada kulaklığı görmüyor. Mikrofon ayarını daha güzel bir hale getirmek istiyorum sesimi daha net vermesini istiyorum. Nereden ve nasıl ayarlayabilirim?

Driver olarak herhangi bir driver bulamadım. Razer Synapse uygulamasını indirtiyor indirdiğimde ise orada kulaklığı görmüyor. Mikrofon ayarını daha güzel bir hale getirmek istiyorum sesimi daha net vermesini istiyorum. Nereden ve nasıl ayarlayabilirim?

Kutu içeriğinde bir yazılım kodu olması lazım. O yazılımı indirip gerekli kodu girmeniz gerekiyor.

Kutu içeriğinde bir yazılım kodu olması lazım. O yazılımı indirip gerekli kodu girmeniz gerekiyor.
Yazılım kodunu bulamadım, seri numarası ile razer sitesinden kulaklığı kaydettim böylece 7.1 için aktivasyon kodu alabildim. Sadece 7.1 uygulamasına erişimim var. Yazılım kodu dediğiniz tam olarak nerede bulunuyor acaba?

Yazılım kodunu bulamadım, seri numarası ile Razer sitesinden kulaklığı kaydettim böylece 7.1 için aktivasyon kodu alabildim. Sadece 7.1 uygulamasına erişimim var. Yazılım kodu dediğiniz tam olarak nerede bulunuyor acaba?

Dediğim oydu hocam. İsterseniz Windows ses ayarlarından birkaç düzenleme yapabilirsiniz ama yapmanız gereken bir düzenleme olacağını zannetmiyorum. NVIDIA 3000 serisi veya AMD RX serisi bir GPU'nuz varsa gürültü önleme açabilirsiniz.

Dediğim oydu hocam. İsterseniz Windows ses ayarlarından birkaç düzenleme yapabilirsiniz ama yapmanız gereken bir düzenleme olacağını zannetmiyorum. NVIDIA 3000 serisi veya AMD RX serisi bir GPU'nuz varsa gürültü önleme açabilirsiniz.
Anladım, teşekkür ederim. Ben bazılarında THX Spatial Audio diye bir yazılım görmüştüm onu driver sandım.

Stok haldeki mikrofon performansı iyi, ellemene gerek yok. Ellemek istersen de harici program olarak Peace EQ + Equalizer APO indirip yapabilirsin.

V2 X'in mikrofon grafiği bu şekilde;

1684352857105.png

Yeni konular

Geri
Yukarı