Razer BlackWidow Elite alınır mı?

Hangisini almalıyım?

• Razer Blackwidow Elite

• Blackwidow 2019

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
apex 7 şuan en iyi klavyelerden biri ve ondan vazgeçmek istemiyorum pek

ama daha iyisi varsa tabiki önerebilirsiniz
Apex pro aldım epey'den özelliklerine bakıyordum bir baktım fiyatı 1200 yazıyor amazonda hemen siparişini verdim. Verdiğim gibi 1550'ye fırladı fiyatı ilk defa kazançlı çıktım şu amazon'dan.

Apex pro aldım epey'den özelliklerine bakıyordum bir baktım fiyatı 1200 yazıyor amazonda hemen siparişini verdim. Verdiğim gibi 1550'ye fırladı fiyatı ilk defa kazançlı çıktım şu amazon'dan.
rica etsem elinize ulaştığınızda hissiyat ve tuş bakımından alınır mı diye söylermisiniz ben trendyol üzerinden alacağım ve orada daha pahalı bide güvenilirmidir bilmiyorum ;

rica etsem elinize ulaştığınızda hissiyat ve tuş bakımından alınır mı diye söylermisiniz ben trendyol üzerinden alacağım ve orada daha pahalı bide güvenilirmidir bilmiyorum ;
Tabi söylerim elime ulaştığında. Ben normalde almayacaktım 1500 lira gibi bir fiyatı vardı. Bana göre bir klavye için çok pahalı bir miktar fakat fiyatını yurt dışından bile düşük fiyata görünce kıydım artık o paraya.
Adeksstore güvenilir sitesinde 1500 lira tam versiyonu oradan alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Tabi söylerim elime ulaştığında. Ben normalde almayacaktım 1500 lira gibi bir fiyatı vardı. Bana göre bir klavye için çok pahalı bir miktar fakat fiyatını yurt dışından bile düşük fiyata görünce kıydım artık o paraya.

Adeksstore güvenilir sitesinde 1500 lira tam versiyonu oradan alabilirsiniz.
trendyol'dan başka yerden alamıyorum bazı nedenlerden dolayı o yüzden güvenilirmi diye sordum

Geç oldu ama kusura bakmayın, klavyeyi Nisan ayında aldım ve hala kullanıyorum ve çok memnunum başlar tuşlar diğer klavyelere göre biraz daha küçük gibi geldi ama gittikçe buna çok alıştım sesi vs. benim için sorun değil özellik açısında steelseries apex pro daha iyi fakat konfor açısında blackwidow elite bilek desteği sayesinde gerçekten çok rahat konfor istiyorsanız blackwidow elite özellik istiyorsanız steelseries apex pro öneririm.

Sana tek bir şey söylemek istiyorum, sakın SteelSeries daha iyi ıvır zıvırına takılma ikisi de farklı kulvarlarda birbirini yakalıyor. Razer çift basması falan çok nadir oluyor iade edersin yeni alırsın öyle bir şey olursa da. Diyeceklerim bu kadar, ben Razer BlackWidow Elite kullanıyorum her şeyi çok güzel gerek sesi olsun gerek Premium hissiyatı olsun ayrıca RGB'si az deniyor alakası yok, saber RGB kadar olmasa da gayet başarılı. Yani sen istediğini al tabii ama Razer çok kaliteli be.

Razerin tadını kullanan bilir Blackwidow Elite al geç. Ducky, Varmilo felan deseler anlayacam fakat ss'in neyini bu kadar seviyor bizim millet anlamıyorum. Alma fırsatınız varsa Varmilo VA104S şahane klavyedir

Sana tek bir şey söylemek istiyorum, sakın SteelSeries daha iyi ıvır zıvırına takılma ikisi de farklı kulvarlarda birbirini yakalıyor. Razer çift basması falan çok nadir oluyor iade edersin yeni alırsın öyle bir şey olursa da. Diyeceklerim bu kadar, ben Razer Blackwidow Elite kullanıyorum her şeyi çok güzel gerek sesi olsun gerek Premium hissiyatı olsun ayrıca RGB'si az deniyor alakası yok, saber RGB kadar olmasa da gayet başarılı. Yani sen istediğini al tabii ama Razer çok kaliteli be.

Hocam hiç çift tıklama sorunu yaşadınız mı galiba yaşayan arkadaşlar varmış ta almayı düşünüyorum 2. el korkuyorum şimdi tıklamasa bile gelecekte tıklar diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı