Razer DeathAdder Chroma İncelemesi

Ben de Deathadder Chroma aldım da hakkın hiçbir şey bilmeden aldım. PC'ye takınca direk çalışması mı lazım yoksa drıver falan ekstradan yuklenecek bir şeyler gerekiyor mu? Taktım çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taktığında direk çalışıyor. Tabii istersen Razer Snyapse de indirebilirsin.

Taktım ama çalışmıyor ne yapabilirim? Yani bilgisayar görmüyor galiba fare çalışıyor başka PC'de denedim bu konuda ne yapabilirim? Yardımcı olabilirsen sevinirim.

@melihbozer kardeşim mausen öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten çok kaliteli ve sensörü çok iyi bende amazondan razer mamba tournament edition alacağım fakat indirime girip girmediğini nasıl anlayacağım sürekli bakmammı lazım anlamadım yardımcı olursan sevinirim şuan senin mausen 60 dolar gerçekten çok uygun fiyata almışsın saygılar...

Öncelikle merhabalar. İstediğin mausenin fiyatı ne zaman düşer bilemem fakat şuan da 70 dolar yani 200 TL civarı bir fiyata geliyor. Türkiye fiyatlarına bakacak olursak en az 300 TL. Ben indirime gireceğini pek sanmıyorum. Ama sen yine de fiyatları takip edebilirsin.

Anladım saolun

Zamanla eliniz alışacak. Benimde öyle olmuştu. Hayırlı olsun bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…