İnceleme Razer DeathAdder V2 Mini inceleme

İlk kez inceleme yapacağım bir eksiğim olursa ya da yanlışım düzeltirseniz sevinirim ilk önce bu ürünü sşnerjiden satın aldım 200 TL'ye ve bugün geldi 1 hafta sonra daha detaylı olanları anlatırım bu mouse ile Valorant oynadım ilk önce kutu içeriğinden bahsedelim.

1- Mouse
2- Bir kitapçık galiba kullanım kılavuzu okumadım.
3- Yedek pedler mouse un altı için.
4- Razer sticker ı
5- Garanti belgesi.
Ürün gibi kutusuda bana çok küçük geldi ama tasarımı açıklayıcı ve güzel.

Mouse ilk elinize aldığınızda kaliteli hissetiriyor ama tabii ki de adinda da olduğu gibi çok minik eliniz büyükse almanızı önermem benim için tam uydu fareyi ilk taktığınızda direkt kendi driverını indiriyor oradan tuş atayabiliyorsunuz ve mouse un ışıklarının rengini değiştirebiliyorsunuz sağlamlık konusuna gelirsek şu an uzun kullanmadığım için tam net bilgi veremem sağlam duruyor kablosu ise örgü kablo ve güze bir örgü kablo sıkışmalarda dayanıklı olacağını düşünüyorum diğer örgü kablolardan daha esnek duruyor.

Mouse un tuş seskeri ise bence gayet güzel ve tok sesi rahatsız etmiyor çok yay sesi gelmiyor toplan 8500 DPI olmasıda güzel scroll tuşu ise sonsuz değil daha çok tık tık şekilde gidiyor.

Sonuç olarak:
Bütçesi 200 TL olan eli küçük ve claw ya da fingertrip kullananlar alabilir nişancı oyunlarında hızlı tepki verebiliyor ve mouse padde çok iyi kayıyor ve gerçekten sık bir görünüşü var benim şu mouse da tek eksi olarak gördüğüm şey eli terletmesidir çok rahatsız etmez diyorsanız gayet iyi bir mouse söylemediğim bir şey varsa sorabilirsiniz mouse ile alakalı 1 hafta sonra güncelleyeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220308_173922.jpg
    IMG_20220308_173922.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 221
  • IMG_20220308_174223.jpg
    IMG_20220308_174223.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 207
  • IMG_20220308_174232.jpg
    IMG_20220308_174232.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 186
  • IMG_20220308_174758.jpg
    IMG_20220308_174758.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam elinize sağlık. Acaba resimler de görünenden küçük mü geliyor kullanırken? Sizin el ölçünüz ve tutuşunuz nasıl? 18cm ince elim var ve fingertip tutuyorum. Şu an idarelik kullandığım fare de küçük 11cm gibi ölçüsü var ama rahatsız etmiyor. Bugün V2 mini sipariş etmeyi düşünüyorum.

Hocam elinize sağlık. Acaba resimler de görünenden küçük mü geliyor kullanırken? Sizin el ölçünüz ve tutuşunuz nasıl? 18cm ince elim var ve fingertip tutuyorum. Şu an idarelik kullandığım fare de küçük 11cm gibi ölçüsü var ama rahatsız etmiyor. Bugün V2 mini sipariş etmeyi düşünüyorum.

Hocam elimin tam ölçüsünü bilmiyorum ama ortalama bir elim var fingertrip tutuş kullanıyorun gayet rahat oluyor başta önceden büyük mouse kullandıysanız garip gelebilir ama 2-3 gün içinde tam alışıcaksınız ben almanızı tavsiye ederim gayet iyi bir mouse fotoğraftakilerle aynı küçük değil.

Hocam elimin tam ölçüsünü bilmiyorum ama ortalama bir elim var fingertrip tutuş kullanıyorun gayet rahat oluyor başta önceden büyük mouse kullandıysanız garip gelebilir ama 2-3 gün içinde tam alışıcaksınız ben almanızı tavsiye ederim gayet iyi bir mouse fotoğraftakilerle aynı küçük değil.

Anladım hocam teşekkür ederim. Küçük fareye alıştım zaten bugün alırım o zaman.

Geri
Yukarı