İnceleme Razer DeathAdder V2

Merhaba sosyal üyeleri, geçen ay alıp bir hafta kullandığım mousemin incelemesini yapacağım sizlere. Geçen ay aldım ve sol Click sallanıyordu ben de umursamadan 1 hafta kullandım fakat değişim için geri gönderdim ardından. Ürünüm bugün geldi ve sallanma sorunu yoktu yani kronik değilmiş fakat yine kargocu teslim edildi yazmış ama ürün bana gelmemişti :D arayınca hallettiler.
İtopya'dan almıştım 449 TL'ye.
RGB daha fazla olsa daha iyi olurmuş sanki ve malzeme kalitesinden biraz kısılmış, sensör ve Switch'leri fiyatına göre iyi olunca böyle oluyor demek ki.

@Ygit323 hocam sizi etiketleme sözüm vardı, tutayım bari.

Dosya Ekleri

• nbr.jpeg
    nbr.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 142
  • as.jpeg
    as.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 138
  • sa.jpeg
    sa.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sosyal üyeleri, geçen ay alıp bir hafta kullandığım mousemin incelemesini yapacağım sizlere. Geçen ay aldım ve sol Click sallanıyordu ben de umursamadan 1 hafta kullandım fakat değişim için geri gönderdim ardından. Ürünüm bugün geldi ve sallanma sorunu yoktu yani kronik değilmiş fakat yine kargocu teslim edildi yazmış ama ürün bana gelmemişti :D arayınca hallettiler.
İtopya'dan almıştım 449 TL'ye.
RGB daha fazla olsa daha iyi olurmuş sanki ve malzeme kalitesinden biraz kısılmış, sensör ve Switch'leri fiyatına göre iyi olunca böyle oluyor demek ki.

@Ygit323 hocam sizi etiketleme sözüm vardı, tutayım bari.

Acaba drag Click yapılıyor mu denediniz mi?

Bende İtopya indirimindeyken almıştım kenarda açık bir halede duruyor şu an. Üst kısmı tombik olduğu için kullanamıyorum, alışmak lazım. Elime sığıyor fakat farenin ortasında yükselen bir çıkıntı var ya, işte o beni rahatsız ediyor. Yamuk tutmak durumunda kalıyorum.

Bende İtopya indirimindeyken almıştım kenarda açık bir halede duruyor şu an. Üst kısmı tombik olduğu için kullanamıyorum, alışmak lazım. Elime sığıyor fakat farenin ortasında yükselen bir çıkıntı var ya, işte o beni rahatsız ediyor. Yamuk tutmak durumunda kalıyorum.

Hocam bir dener misiniz sağ Click hafif basınca uygulayınca azıcık sallanıyor mu? İlk ürünü bu yüzden iade etmiştim sanırım normal bir durum çünkü ikincide böyle, sallanmaktan kastım çok çok ufak bir sallanma yada ben basınç yaptığım için böyle.

Kronik plastik gıcırdaması olan bir mouse. Benimde başıma geldi, yabancı forumlarda da oldukça gördüm. Bende makro tuşlarının altındaki plastik, başka yerlerinde de olabiliyor. Almadan önce bunu düşünerek alın, onun dışında piyasadaki en iyi sensörü kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. el satmayı düşünen arkadaşlar varsa talibim bu arada :D

Hocam bir dener misiniz sağ Click hafif basınca uygulayınca azıcık sallanıyor mu? İlk ürünü bu yüzden iade etmiştim sanırım normal bir durum çünkü ikincide böyle, sallanmaktan kastım çok çok ufak bir sallanma ya da ben basınç yaptığım için böyle.

Hocam fareyi tıkladığımız yerdeki plastik kısmını kast ediyorsanız evet. Basınca hafif sağa doğru kayıyor ya da elimle sağa sola doğru hareket ettirebiliyorum. Bu arada bu fareyi ikinci alışım, ikisinde de aynı sorun vardı.

v12.jpg

(Herhalde kast ettiğiniz yer işaretlediğim alan, yanlış anlamadıysam)

Kronik plastik gıcırdaması olan bir mouse. Benim de başıma geldi, yabancı forumlarda da oldukça gördüm. Bende makro tuşlarının altındaki plastik, başka yerlerinde de olabiliyor. Almadan önce bunu düşünerek alın, onun dışında piyasadaki en iyi sensörü kullanıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Razer bu konuda yetersiz kalıyor özellikle farede hocam, Full plastik ama kaliteli bir plastik değil. Klavyesi böyle değil ama gayet ağır ve sağlam. Bildiğim kadarı ile başkasına yaptırıyor Razer mouselerini.

Hocam fareyi tıkladığımız yerdeki plastik kısmını kast ediyorsanız evet. Basınca hafif sağa doğru kayıyor ya da elimle sağa sola doğru hareket ettirebiliyorum. Bu arada bu fareyi ikinci alışım, ikisinde de aynı sorun vardı.

Eki Görüntüle 1474396

(Herhalde kast ettiğiniz yer işaretlediğim alan, yanlış anlamadıysam)

Evet hocam böyle, normal bir durum mu? Zamanla alışılıyor mu?

Razer bu konuda yetersiz kalıyor özellikle farede hocam, Full plastik ama kaliteli bir plastik değil. Klavyesi böyle değil ama gayet ağır ve sağlam. Bildiğim kadarı ile başkasına yaptırıyor Razer mouselerini.

Bu arada benim şahsi fikrim. Genelde 500TL'lik fare önerisi konularında hep Razer V2 öneriliyor fakat ben alınması taraftarı değilim. Hem bence normal bir kullanıcıya göre aşırı büyük, hem de dediğiniz gibi plastiği kalitesiz. Zaten o fiyat bandında, Razer'dan aşağı kalır yanı olan fare yok.

Evet hocam böyle, normal bir durum mu? Zamanla alışılıyor mu?

Hocam inanınki fareyi hiç kullanmıyorum. Zaten bende Model O var, ona alışmam uzun zaman sürdü. Bir de Razer'a alışmaya çalışmak istemiyorum :D

Geri
Yukarı