İnceleme Razer DeathAdder V2

Herkese merhaba, bugün deneyimlerimi yeni aldığım DeathAdder V2 hakkında paylaşacağım. Bundan önce DeathAdder essential kullanıyordum. Güzel bir mouse hala kullanırım. Her neyse incelemeye geri dönelim.

Yapı kalitesi;

Kalitesi çok güzel, ergonomik yasarınına laf ettirmiyorum bile. Çok güzel bir mouse. Tuşlarda gıcırdama yok. Essential'a göre daha az kuvvet uygulamak lazım. DPI ve profil tuşu var fakat benim için gerekli değil.

Işıklandırma;

RGB'si taktığınızda %66'da bırakılmıs olarak geliyor ki hala yeterli. Ben nasıl olsa ömrünü azaltmayacak diye %85'e getirdim ışıkları. Aydınlatmalar scroll tuşunda ve Logo'da var.

Click'ler ve Switch'ler;

Essential'a göre dhaa az kuvvet uyguluyorum fakat tek sorun Click'lerin daha yüksek olması. Minecraft oynarken jitter Click yapıyorum ve bazen elim Essential'a göre daha fazla tutukluluk yapıyor. Alıştım ama kolayca o yüzden pek problem olmadı.

Program;

Synapse 3 yazılımını kullanıyor ve kullanımı aşırı basit geldi bana. Kolayca ışık rengini mora atadım. Birkaç tane mod var ama bana gerek olmadıgı için kullanmıyorum.

Sensör;

Sensör olaral Razer focus+ kullanıyor ve galiba şu an en iyi sensör. Gayet hızlı ve güzel.

Skatezler;

Cidden en hoşuma giden kısım olabilir. Essential'a göre 100 kat daha güzel kayıyor. Ben önceden mouse kullanmıyormuşum dedittirdi. Essential'a göre daha rahat ve gayet yumuşak ve rahat. Essential'da kablo düşebiliyordu masanın oradan bunda hiç olmadı maşallah :D.

Evet sevgili forumdaşlarım incelememi burada sonlandırıyorum. Eğer sormak istediğiniz bir soru varsa istediğiniz zaman sorun ve müsait olursam cevap veririm. Essential kullananlara da güzel bir bilgi oldu onlara göre almayı değerlendirebilirler.
20220324_175156.jpg

Değişimden sıfır gelen öyle değildi ama. Ayrıca, Mediamarkt'taki teşhir ürünü bile o kadar ses çıkarmıyor.
Ses şiddetini bilmiyorum ama aşağıya kaydırdığındaki ile yukarıya kaydırdığındaki aynı değil, yukarıya daha çok direnç gösterdiğinde daha zor kaydırılıyor ve ses çıkarıyor belki sizdeki daha çok sesli çalıştığından olabilir.

Ses şiddetini bilmiyorum ama aşağıya kaydırdığındaki ile yukarıya kaydırdığındaki aynı değil, yukarıya daha çok direnç gösterdiğinde daha zor kaydırılıyor ve ses çıkarıyor belki sizdeki daha çok sesli çalıştığından olabilir.
Aynı olup olmamasıyla ilgili bir sorunum yok öyle olduğunu biliyorum. Çok sesli çalışmasından bahsediyorum son cümlenizde dediğiniz gibi.

Galaxes hocam bu Razer DeathAdder V2 hakkında bir şey sormak istiyorum. Bunu alabilirim fakat alacağım yere gittiğimde kutuda olduğu için muhtemelen denettirmeyeceklerdir.

Şu an kullandığım mouse Philips SPK7214. Bu Razer DeathAdder V2 büyüklüğünü santim olarak söyler misin bana uzunluğunu ve kalınlığını

Elim büyük ve şu anki mousem elime tam uyuyor, bu ürün de uyar mı merak ediyorum. Mouseyi palm şeklinde kullanıyorum

Galaxes hocam bu Razer DeathAdder V2 hakkında bir şey sormak istiyorum. Bunu alabilirim fakat alacağım yere gittiğimde kutuda olduğu için muhtemelen denettirmeyeceklerdir.

Şu an kullandığım mouse Philips SPK7214. Bu Razer DeathAdder V2 büyüklüğünü santim olarak söyler misin bana uzunluğunu ve kalınlığını

Elim büyük ve şu anki mousem elime tam uyuyor, bu ürün de uyar mı merak ediyorum. Mouseyi palm şeklinde kullanıyorum

1676037350160.png

Çoğu Mouse'ler bu civarıda büyüklükleri belki alışırsınız olmadı V2 modelinin mini modeli var V2 mini diye geçer onu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı