Elektronik Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed 689₺!

650'ye Pckolik satıyordu fakat konusunu açmamıştım. Bunun konusu açılmaya değer değil çünkü bu fiyat bandında bir mouse zaten. F/P bir ürün.

Sensorü Razer 5G değil. PAW 3319.

Rakibi Glorious Model D'de BAMF sensör var. (400 IPS)
Diğer rakibi Cooler Master MM731'de ise PAW 3370 var. (400 IPS)
2'si de 750-800 TL bandına düştü.
Ancak, bataryalı mouselardan temassızlık olayı nedeniyle çekindiğim dolayısıyla pilli olduğu için Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed aldım.

Eğer taşımayı düşünmüyorsanız veya kablolardan aşırı derecede rahatsız olmuyorsanız değmez. Değmesi için spesifik bir durum olmalı.

Kablolu modelin.
Sensörü bildiğim kadarıyla PAW 3369 3319'u yanlış mı yazdınız?

Sensörü bildiğim kadarıyla PAW 3369 3319'u yanlış mı yazdınız?
V2 X'te bulunan sensör PAW 3319 hocam.

V2 X'te bulunan sensör PAW 3319 hocam.
Sizde galiba bu mouse var sizce alınır mı ve çift tıklama gibi sorunları var mı?

Neredeyse 1 seneye yakındır DeathAdder V2 kullanıyorum gayet ele oturan ve güzel bir kullanışı var özellikle FPS oyunu oynuyorsan tavsiye ederim

@Shuichi Tatsuo @Cuteaa TechPowerUp incelemesinde PAW3319 olduğu belirtiliyor.

"The Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed is equipped with the PixArt PAW3319, which is Razer's rendition of the PAW3311. According to specifications, the 3319 is capable of up to 14,000 CPI, as well as a maximum tracking speed of 300 IPS, which equals 7.62 m/s. Out of the box, five pre-defined CPI steps are available: 400, 800, 1600, 3200, and 6400."

Bu arada DeathAdder V2 ile arasında çok fark var. Kıyaslama konusu açarım.

2 gün önceye kadar 850 TL'ye satılıyordu.

İtopya'da hala mevcut.

Ben güncel fiyatlara baktığımdan geçen zamandaki fiyatları bilmiyorum. Konuda hazırladığım zamana bakıyorum genel olarak. Ama bu tür indirimlerde belirttikleriniz tercih edilmeli daha mantıklı.

TechPowerUp incelemesinde PAW3319 olduğu belirtiliyor.

Sitesinden baktığım için ne yazıyorsa onu aldım. Ama sensörünü bir 5G beklerdim ben.

Geri
Yukarı