Elektronik Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed 749 TL

Ben SteElSeries Rival'den bu fareye gectim 2 haftadır icinden cıkan kalem pille kullanıyorum pili daha %92 var günde ortalama (5-8) saat kullanmışımdır.
Pil parasını dert etmeye gerek yok ayda bir bir tane pil takacaksınız BİM'den A101'den en ucuz pili alsanız aylık 5 lira civarı yapar bu devirde para degil.
Onun haricinde ben Bluetooth ile bagladım 2.4G wirEless ile denemedim herhangi bir sorun yasamadım fareden gayet memnunum İncehesap'tan 780TL'ye almıstım.

Gecenlerde İtopya'da 750 liraya gorunce bir tane daha aldım köşede dursun diye bence bu fiyata alınabilecek en iyi F/P kablosuz mousedur.

Bu arada kablosuz oyuncu farElerina karsı hep onyargılıydım mouse dedigin kablolu olur anında veriyi işleyecek kayıp olmayacak vs. kafasındaydım.

Bunda tekleme kayıp vs hiç yasamadım ve kablosuz mouse gercekten rahatlıkmıs bunu anladım.

Şuan tekrar web stok geldi.

Chrome Eklentisi olan Auto Reflesh Plus ile bu tarz ürünlerin stok durumunu keyword ekleyerek takip edebilirsiniz.

Sipariş geçtim bakalım Razer Orochi V2 ile arasında kalmıştım. Fiyatı çok uygun geldi bunu aldım bakalım inşallah üzmez. Bu arada yanında pil var mı?

İtopyanın mağazasına gidip elden aldım. İlk izlenimim olumlu beğendim. Yalnız modemle frekansları çakışıyor dongle ile kullanınca internet çok yavaşlıyor çıkarınca düzeliyor. Bluetoothla kullanıyorum şimdilik. Ya ethernet kablo çekicez ya da 5ghz modem alıcaz burası canımı sıktı biraz.

Sipariş geçtim bakalım Razer Orochi V2 ile arasında kalmıştım. Fiyatı çok uygun geldi bunu aldım bakalım inşallah üzmez. Bu arada yanında pil var mı?
pil var.

Tepkime süresi kablolu fare gibi oluyor mu?
Tepkime çok iyi.

İtopyanın mağazasına gidip elden aldım. İlk izlenimim olumlu beğendim. Yalnız modemle frekansları çakışıyor dongle ile kullanınca internet çok yavaşlıyor çıkarınca düzeliyor. Bluetoothla kullanıyorum şimdilik. Ya ethernet kablo çekicez ya da 5ghz modem alıcaz burası canımı sıktı biraz.

pil var.

Tepkime çok iyi.
Kanal çakışması olmuştur. Modemden farklı kanal seçerseniz sorun düzelir aslında.

Kanal çakışması olmuştur. Modemden farklı kanal seçerseniz sorun düzelir aslında.
Ben de öyle düşündüm ama ondan değilmiş hocam. Kanalları tek tek değiştirdim işe yaramadı. Dongle'ı anakartın usb si yerine kasanın önündeki usb ye takınca biraz daha düzeldi. Demek wi fi antenine yakın olmaması lazımmış. Bana da bahane oldu modem zaten telekomun çöp modeminden biri hızından çekiminden hiç memnun değilim.

Son düzenleme:
Ben de öyle düşündüm ama ondan değilmiş hocam. Kanalları tek tek değiştirdim işe yaramadı. Dongle'ı anakartın usb si yerine kasanın önündeki usb ye takınca biraz daha düzeldi. Demek wi fi antenine yakın olmaması lazımmış. Bana da bahane oldu modem zaten telekomun çöp modeminden biri hızından çekiminden hiç memnun değilim.
Operatörlerin Modem ve Routerları direkt değiştirin ciddi anlamda düşük performans veriyorlar. Aynı oda, aynı pc, aynı router konumu. Operatörün verdiği Fiber Router'a PC 10 mbit zor görüyor 5 GHZ WiFi'de. Asus Router kullanıyorum 100 mbit tam hız alıyor WiFi ile.

Geri
Yukarı