Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

batuhan227

Kilopat
Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı? Parasına değer mi sizce yoksa indirim mi beklemeliyim? Elim büyük palm grip tutuyorum ve almışken en iyi farelerden birini almak istiyorum. Önceden Razer Mamba Tournament Edition kullanmıştım uzun bir süre aynı şekilde olması ve markaya olan güvenim yüzünden tekrar Razer almak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı? Parasına değer mi sizce yoksa indirim mi beklemeliyim? Elim büyük palm grip tutuyorum ve almışken en iyi farelerden birini almak istiyorum. Önceden Razer Mamba Tournament Edition kullanmıştım uzun bir süre aynı şekilde olması ve markaya olan güvenim yüzünden tekrar Razer almak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Bende VGN F1 Pro ile Razer DeathAdder V3 Pro kullanıyorum. Razer DeathAdder V3 Pro alınır indirime girdiğini hiç görmedim

Palm ve büyük el için birebir bir mouse, beklemeden alma şanşınız var ise alın.
Peki kablosuz kullanmak istiyorum ama normali ile arasındaki fiyat farkı tam 2 katı sizce değer mi ona kabloluda 8KHz mevzusu falan da var aklım karıştı biraz.
Kablosuz kullanmak daha rahat, 8KHz balon zaten, şu an 4KHz bile oturmamış iken 8KHz balon.

Bence değer, kablosuz ayrı bir şey, dediğim gibi paranız şu an varsa düşünmeden alın derim.

Palm ve büyük el için birebir bir mouse, beklemeden alma şanşınız var ise alın.

Kablosuz kullanmak daha rahat, 8KHz balon zaten, şu an 4KHz bile oturmamış iken 8KHz balon.

Peki son olarak mouse pad konusunu sorayım. Şu an bende dandik bir xrades marka mouse pad var 3 4 yıllık biraz eskidi bu fareyi böyle bir mousepadde kullanırsam tam performans alabilir miyim veya fareye bir zararı olur mu malzeme kalitesi kötü olduğundan dolayı? Eğer var ise mouse pad önerilerinize de açığım.

Fare güzel ancak epey büyük, palm tuttuğunuzdan ve elinizin yeterince büyük olduğundan emin olun. Bende ağrı yaptı, kontrol etmesi kolay değildi. Meğer ben küçük fare seviyormuşum.

Peki son olarak mouse pad konusunu sorayım. Şu an bende dandik bir xrades marka mouse pad var 3 4 yıllık biraz eskidi bu fareyi böyle bir mousepadde kullanırsam tam performans alabilir miyim veya fareye bir zararı olur mu malzeme kalitesi kötü olduğundan dolayı? Eğer var ise mouse pad önerilerinize de açığım.
Değişsen fena olmaz, senin için daha güzel olabilir. Bütçe ne kadar mouse pad için?

Değişsen fena olmaz, senin için daha güzel olabilir. Bütçe ne kadar mouse pad için?

Toplamda 4000TL param var mouse alınca 600 650TL gibi bir param kalıyor o fiyatlara güzel bir mouse pad var mıdır?

Hocam Teknosa'da bir indirim yakaladım App'e özel %15 diye dün alacaktım bir an vazgeçtim bugün 2870TL'ye alabildim 500TL bir günde fark etti inanılmaz bir duygu yaşıyorum şu an :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı