Razer fareleri sorunlu mu?

Scroll'u nasıl düzelttin? Tekerine dışarıdan mı WD40 sıktın, içini mi açtın? Benim de 1 yıllık Mouse'ta aynı sorun var. Şaka gibi gerçekten o kadar paraya kıyıp Razer alıyoruz, büyük, kaliteli marka diyoruz, duruma bak. Zamanında 200 TL'ye aldığım Logitech G502 daha iyiydi, 6-7 yıl sorunsuz kullandım.

Scrolla sert şekilde üfle düzelir. Ama 2 saate aynısı olur kronik sorun.

Scroll'unda ne sorun vardı? Benimkinde yukarı çıkarken kendi kendine aşağı falan iniyor da, başka sorunlar yaşayanlar da varmış ondan sordum.

Scroll'u nasıl düzelttin? Tekerine dışarıdan mı WD40 sıktın, içini mi açtın? Benim de 1 yıllık mouse'ta aynı sorun var. Şaka gibi gerçekten o kadar paraya kıyıp Razer alıyoruz, büyük, kaliteli marka diyoruz, duruma bak. Zamanında 200 TL'ye aldığım Logitech G502 daha iyiydi, 6-7 yıl sorunsuz kullandım.
Aynı şekilde bende de öyleydi hocam, bir aşağı bir yukarı yapıyordu. İçini açıp scroll kısmına WD-40 sıkınca düzeldi o sorun. Tabii içini açınca skatezler de bir garip oldu, onları da değiştirmek zorunda kaldım.

Scroll'unda ne sorun vardı? Benimkinde yukarı çıkarken kendi kendine aşağı falan iniyor da, başka sorunlar yaşayanlar da varmış ondan sordum.

Scroll'u nasıl düzelttin? Tekerine dışarıdan mı WD40 sıktın, içini mi açtın? Benim de 1 yıllık Mouse'ta aynı sorun var. Şaka gibi gerçekten o kadar paraya kıyıp Razer alıyoruz, büyük, kaliteli marka diyoruz, duruma bak. Zamanında 200 TL'ye aldığım Logitech G502 daha iyiydi, 6-7 yıl sorunsuz kullandım.

Algılamıyordu Switch'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı