Razer Kraken 7.1 Surround sound aktivasyon kodu

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Screenshot_283.png

Screenshot_284.png

Selamlar arkadaşlar. Benim aldığım Razer Kraken kulaklık dün elime ulaştı ve Razer synpase 2.0 ve 3.0'ı desteklemediğini öğrendim kulaklığın. Kulaklığın tam bilgisini verirsem Razer Kraken yeşil renk jacklı. Sonra ben de bu kulaklığın Driver'i ne diye araştırmak için bir konu açtım. Burada birisi de yazdı 7.1 Surround sound diye bir Driver'i varmış Razer'in çıkarttığı. Ben de o driverin makalesine baktığımda o driver sadece Razer Kraken X ve Razer Kraken için üretilmiş. Ben de gittim indirdim açtım sonra benden activaton code istedi. Ben de internetten araştırdım nereden bulacağım diye bu aktivasyon kodunu internette araştırdığımda da aldığım kutuda çıkmış olması gerekiyormuş. Ama bana çıkmadı öyle bir kod için küçük bir kağıt parçası kodun yazdığı. Sonra benim gibi o kod çıkmayanlar magdur olmasın diye Razer Razer ID'ye kulaklığınızı kayıt edin demiş galiba. Ben de kulaklığımı kayıt ettim ama durum halen aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
ürünün içinden çıkıyor kare bir kart üstü kapalı oluyor kazıdığınızda kod ortaya çıkıcaktır :)

Eki Görüntüle 527582

Eki Görüntüle 527584

Selamlar arkadaşlar. Benim aldığım Razer Kraken kulaklık dün elime ulaştı ve Razer synpase 2.0 ve 3.0'ı desteklemediğini öğrendim kulaklığın. Kulaklığın tam bilgisini verirsem Razer Kraken yeşil renk jacklı. Sonra ben de bu kulaklığın Driver'i ne diye araştırmak için bir konu açtım. Burada birisi de yazdı 7.1 Surround sound diye bir Driver'i varmış Razer'in çıkarttığı. Ben de o driverin makalesine baktığımda o driver sadece Razer Kraken X ve Razer Kraken için üretilmiş. Ben de gittim indirdim açtım sonra benden activaton code istedi. Ben de internetten araştırdım nereden bulacağım diye bu aktivasyon kodunu internette araştırdığımda da aldığım kutuda çıkmış olması gerekiyormuş. Ama bana çıkmadı öyle bir kod için küçük bir kağıt parçası kodun yazdığı. Sonra benim gibi o kod çıkmayanlar magdur olmasın diye Razer Razer ID'ye kulaklığınızı kayıt edin demiş galiba. Ben de kulaklığımı kayıt ettim ama durum halen aynı.
Ürünü kayıt yaptığınız gmail hesabınıza aktivasyon kodu gönderiyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki adımları uygulayabilir misiniz?
Benden de aktivasyon kodu istedi fakat kutudan çıkmamıştı. İnternete biraz bakındıktan sonra bu video sayesinde sorunum çözüldü. Razer hesabıma telefon numaramı bağlayıp 2 adımlı doğrulamayı etkinleştirdiğim anda aktivasyon maili geldi ve sorunum çözüldü

Eki Görüntüle 527582

Eki Görüntüle 527584

bu site den seri numarasını kulak pedinin altındaki kodu yazman gerek diğer sitede hepsini salla üstteki ad soyada (ben oyle yaptım) razer hesapındaki ad soyad yaz diğerleri boş zaten salla alltaki posta koduna sayıları yaz orn: (489601859) gibi e postaya zaten kod gelmiş oluyo onuda razer 7.1 sorround sound yazın

Arkadaşlar, siteye üye olun ve ürünüzü kaydetin. Garanti kaydı gibi bir şey, seri No'su faturadaki No'yu ve fatura tarihini istiyor. Onları girip kaydı tamamlayınca mailinize programı kullanabilmeniz için gereken keyi direkt yolluyor. Hem de garantisini filan takip edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı