Razer Kraken Pro İncelemesi

Merhabalar, Amazondan 02.01.2015 tarihinde sipariş ettiğim Razer Kraken PRO bugün elime ulaştı.

Öncelikle müthiş bir ses kalitesi var. Müziklerde basslar mükemmel ve tatmin edici.
Oyuna gelirsek Battlefield 4 ile denedim harikulade bir oyun deneyimi yaşatıyor, içindeymişsiniz gibi.

Fiziksel özeliklerine ise kulaklık biraz büyük, ancak kulakları tamamen kapatıyor ve dışarıdan ses giriş ve çıkışını tamamen engelliyor. Biraz alışmak lazım sanırım beni biraz terletti. :)

Resimlere gelirsek;

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

45.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim aklıma yine düştü bak, bir ara orta direk olsun dedim Turtle Beach Ear Force X12 almaya karar verdim ama vaz geçtim ses konusunda gram bilgim yok kötü bir ürün almak istememiştim.
Sana toplam maliyeti ne oldu ürün eline geçtiğinde?
@NookumPie

Hocam iki sorum olacak amazondan sıfır olarak mı geliyor birde steelseries siberia v2 ile karşılaştırırsak hangisi iyidir?

@A4WPinkman Tabi ki sıfır geliyor hocam Razer Kraken Pro açık ara farklı önde oluyor kalite de ve rahatlıkta. Yanında verilen Surround PRO kodunu da artısı olarak görebiliriz.

@Silinen üye Hocam bana tam maliyeti 136 TL oldu, gönül rahatlığı ile Razer alabilirsiniz. Şahsen ses kalitesine önem veren birisiyim, gerekse müzik olsun gerekse oyun olsun tatmin edici ses ve bass veriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.
upload_2015-1-3_15-46-50-png.40748

@neşelienginar Tekrar hayırlı olsun hocam, geldiğinde incelemesini yapın görüşlerinizi bildirin. :)

Son düzenleme:
Son bi sorum olacak kusura bakma :)) surround mu daha iyidir stereo mu mesela cs:go da ses kasma konusunda? Ona göre bir kulaklık düşünücem de kraken 7.1 olabilir.

Hocam bu konuda daha kapsamlı bir biçimde araştırırsanız net bir bilgiye ulaşırsınız, ne desem yanlış olur. :)

@A4WPinkman Tabi ki sıfır geliyor hocam Razer Kraken Pro açık ara farklı önde oluyor kalite de ve rahatlıkta. Yanında verilen Surround PRO kodunu da artısı olarak görebiliriz.

@Silinen üye Hocam bana tam maliyeti 136 TL oldu, gönül rahatlığı ile Razer alabilirsiniz. Şahsen ses kalitesine önem veren birisiyim, gerekse müzik olsun gerekse oyun olsun tatmin edici ses ve bass veriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.
upload_2015-1-3_15-46-50-png.40748

@neşelienginar Tekrar hayırlı olsun hocam, geldiğinde incelemesini yapın görüşlerinizi bildirin. :)
Hocam çok teşekkürler. Kulaklık geldiğinde resimlerini atarım artık. Her şey için çok teşekkürler. :)

@A4WPinkman Hayır içinde ses kartı yok ve USB ile değil. İnternette inceleme videolarını izlerseniz daha iyi yardımcı olur size.

Son düzenleme:
Amerika'dan Razer Kraken Pro Neon getirtmiştim, 2 ay sonra sağ tarafı çalışmamaya başladı, tekrar binbir zahmetle Amerika'ya göndermek zorunda kaldım, kargoyla geldiğinde basit Razer Kraken göndermişler, paramın yarısı boşa gitti desem yalan olmaz.

Ama ikisinin de ses kalitesi mükemmel, o yüzden 5 kere geri göndersem yine de değer.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı