Razer Kraken Tournament Edition Synapse Ayarı ve THX

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Dün Kraken T.E sipariş ettim ve gerçekten ucuza (399 TL) İncehesap'dan aldım. Övenler de var gömenler de var, fakat ben THX teknolojisi olduğunundan aldım birazcık. Gömen kısım birazcık yazılımından dolayı gömüyor, ayar yanlış yapıldığında kulaklık ses olarak çok olumsuz sonuçlar verebiliyormuş. Şimdi Synapse üzerinden Gaming, Film, Music gibi ayarları var, direkt bu hazır ayarlara göre mi kullanayım, yoksa elle özel ayar yaparak mı kullanayım?
Bir de THX'i tam olarak ne işe yarıyor? Oyun oynarken ses boğuk geliyormuş.

Aga böyle cevap verdin içim gitti aynı kulaklıgın siparişini verdim neden memnun kalmadın ? Belkide ayarlarla daha iyi olabilir.
Ben pişmanım şahsen. THX modunu açtığım vakit Stereo ile pek farkını göremedim :/ Genel olarak ses kalitesi de yeterli değil. Konfor da öyle.
Tam olarak neden memnun kalmadınız? Şu video yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Memnun kalmamamın sebebi THX modunu açtığım zaman Stereo ile bir farkının olmaması ve genel olarak ses kalitesi

Ben pişmanım şahsen. THX modunu açtığım vakit Stereo ile pek farkını göremedim :/ Genel olarak ses kalitesi de yeterli değil. Konfor da öyle.

Memnun kalmamamın sebebi THX modunu açtığım zaman Stereo ile bir farkının olmaması ve genel olarak ses kalitesi
E aga burdaki adamlar enayimi ben anlamadım herkes iyi kötü diyor kafam aşırı karıştı şimdi anlamış değilim valla

E aga burdaki adamlar enayimi ben anlamadım herkes iyi kötü diyor kafam aşırı karıştı şimdi anlamış değilim valla
Kendin kullan ona göre kararını ver dostum. Fiyat baz alınarak değerlendirilmesi lazım. 400 liraya göre güzel bence, başkasına göre kötüdür. Denemen lazım yani.

14 gün içinde iade hakkınız var hemen deneyin, beğenmezseniz ki beğenmeyeceksiniz; hemen iade edin.
İade olayı satıcının insiyatifine kalmış bir şey kulaklık konusunda. Benim kulaklığımı iade etmediler hijyen kategorisine giriyor diye. Tüketici danışma hattını aradığımda ise kulaklık gibi tene temas eden ürünlerde satıcı isterse iade alır dediler.

İade olayı satıcının insiyatifine kalmış bir şey kulaklık konusunda. Benim kulaklığımı iade etmediler hijyen kategorisine giriyor diye. Tüketici danışma hattını aradığımda ise kulaklık gibi tene temas eden ürünlerde satıcı isterse iade alır dediler.
Ben incehesaptan aldım sen nereden aldın ? Kutuyu açtım denedim acaba alırlar mı ?

Geri
Yukarı