Razer Kraken Tournament Edition Synapse Sorunu

EddieTheHero

Kilopat
Razer Kraken Tournament Edition isimli kulaklığı aldım ama Synapse programında Ekolayzer ya da THX Spatial özellikleri çalışmıyor. Değiştirsem de bir etkisi olmuyor hiçbirinin. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Kraken Tournament Edition isimli kulaklığı aldım ama Synapse programında Ekolayzer ya da THX Spatial özellikleri çalışmıyor. Değiştirsem de bir etkisi olmuyor hiçbirinin. Yardımcı olabilecek var mı?
Keşke almasaydın inanılmaz fps düşürüyor oyunlarda bir tek bende mi oluyor bilmiyorum sesleri rahat almıyor.Ve mikrofon çalışmıyor.3 günde hemen bozuldu
P
Keşke almasaydın inanılmaz fps düşürüyor oyunlarda bir tek bende mi oluyor bilmiyorum sesleri rahat almıyor.Ve mikrofon çalışmıyor.3 günde hemen bozuldu
Progamı çok fps dusuruyor ve baya bi drop oluyor oyunda

Çözümü buldum. Kumandanın kenarında oyun ve konuşma seslerini ayarlama yeri var oradan bütün sesi oyuna veriyoruz. Ve ses aygıtları bölümünden Razer Audio Controller - Game aygıtını varsayılan aygıt olarak ayarlıyoruz. Sonrada Synapse'dan ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Çözümü buldum. Kumandanın kenarında oyun ve konuşma seslerini ayarlama yeri var oradan bütün sesi oyuna veriyoruz. Ve ses aygıtları bölümünden Razer Audio Controller - Game aygıtını varsayılan aygıt olarak ayarlıyoruz. Sonrada Synapse'dan ayarlarınızı yapabilirsiniz.
aga öyle çalışıyormu ben ne yaptıysam düzelmedi ses aygıtları derken hangisi oyundaki mi windows dakimi
ama program oyunda aşırı fps düşürüyor ya normalde 280 230 fps alırken program açılıp ayarları yaptıktan sonra 150 130 lara dusuyor
maalesef çalışmıyor dediginizi yaptım

Son düzenleme:

Oldu, ya çok sağ ol. Kumandanın size bakan tarafında sağ tarafında yukarıda THX aşağıda ses seçeneği var. Aşağıdaki ses seçeneğinden oyunu seçin. Zaten yukarı aşağı itmeli bir çubuk. Sonra arkadaşın dediğini aynen yapın. Çok sağ ol.

Geri
Yukarı