Razer Kraken Tournament Edition Synapse Ayarı ve THX

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Dün Kraken T.E sipariş ettim ve gerçekten ucuza (399 TL) İncehesap'dan aldım. Övenler de var gömenler de var, fakat ben THX teknolojisi olduğunundan aldım birazcık. Gömen kısım birazcık yazılımından dolayı gömüyor, ayar yanlış yapıldığında kulaklık ses olarak çok olumsuz sonuçlar verebiliyormuş. Şimdi Synapse üzerinden Gaming, Film, Music gibi ayarları var, direkt bu hazır ayarlara göre mi kullanayım, yoksa elle özel ayar yaparak mı kullanayım?
Bir de THX'i tam olarak ne işe yarıyor? Oyun oynarken ses boğuk geliyormuş.

Zaten HyperX Cloud Core kulaklığına sahibim. Kraken T. E'ı satıp Cloud 2'ye geçmeyi planlıyorum.
[/QUOT
Zaten HyperX Cloud Core kulaklığına sahibim. Kraken T. E'ı satıp Cloud 2'ye geçmeyi planlıyorum.
Kulaklık 22'sinde geldi. 4 gün sürem var iade edebilir miyim bunu ?
Çünkü gerçekten memnun kalmadım mıkrofonu çalışmıyor ne yaptıysam düzelmedi.Ve oyunlarda program yüzünden ınanılmaz fps düşüşü var. Programı kaldırınca fps çok fazla arttı. İade kabul ederler mi ? Yada Para iadesi ?
AA
Ah kafama sokayım ya HyperX cloud 2 alıp geçeçektım ne uğraştım be
AA

Ah kafama sokayım ya HyperX cloud 2 alıp geçeçektım ne uğraştım be
Kulaklık 22'sinde geldi. 4 gün sürem var iade edebilir miyim bunu ?
Çünkü gerçekten memnun kalmadım mıkrofonu çalışmıyor ne yaptıysam düzelmedi.Ve oyunlarda program yüzünden ınanılmaz fps düşüşü var. Programı kaldırınca fps çok fazla arttı. İade kabul ederler mi ? Yada Para iadesi ?
İadeyi kabul etmediler şaka gibi sebeblerini herşeyi yazdım kulaklıga bakmamışlar bile direk geri yollamışlar bana ve iade süresi de bitti dalgamı geçiyor benle bunlar

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı