Razer Kraken V2 Pro sol kulaklıktan ses gelmiyor

Haydar Emre

Hectopat
Arkadaşlar geçen sene Haziran'da Almanya'dan almış olduğum Razer kulaklığın sol kulaklığından ses gelmemeye başladı. Sorun ne bilmiyorum. Garantisi hala devam ediyor. Mikrofon sol tarafta bulunmasına rağmen çalışıyor herhalde farklı kablolarla bağlılar. Bunu tamir ettirebileceğim bir tamirci var mı bildiğiniz? Ya da Aral Games'in İstanbul şubesine götürsem sorunu çözerler mi?

Arkadaşlar geçen sene Haziran'da Almanya'dan almış olduğum Razer kulaklığın sol kulaklığından ses gelmemeye başladı. Sorun ne bilmiyorum. Garantisi hala devam ediyor. Mikrofon sol tarafta bulunmasına rağmen çalışıyor herhalde farklı kablolarla bağlılar. Bunu tamir ettirebileceğim bir tamirci var mı bildiğiniz? Ya da aral Games'in İstanbul şubesine götürsem sorunu çözerler mi?

Aral Game bakar büyük ihtimalle sitedeki e-postaya veya desteğe yazın.
Ben klavyemde (Razer) sorun olduğunda yazmıştım ve bakabileceklerini söylediler (oradan almadım)
ama sonra sorun düzeldi ve götürmedim .

Kablosu kopmuş olabilir.
Peki yazmış olduğum gibi bildiğiniz bir tamirci var mı? Yada Aral Games’e götürsem sorunla iglinirler mi? Garantisi devam ediyor çünkü.
Aral Game bakar büyük ihtimalle sitedeki e-postaya veya desteğe yazın.
Onlara Nisan ayında mail atmıştım dönüş yapmadılar az önce tekrar attım eğer dönüş olmazsa telefon ile arayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı