Razer neden alınmaz?

Burada konu ürünlerinin çöp olması değil, Razer'ın satış sonrasında hiç bir destek sağlamaması. Kullan at ürün değil ki bu. Tabiki satış sonrası destek önemli herkesin başına gelebilecek arızalar bunlar, önemli olan destek alabilmek. Ben neden kırıldı bu parça diye sorgulamıyorum, o parçanın onarımı için destek istiyorumç

Corsair marka bir ürün alıp konu sahibinin yaşadığı gibi bir sorun yaşasam tepkiniz ne olurdu acaba çok merak ediyorum. Bu kadar marka fanboyluğu yapmaya gerek yok.
Hiçbir markanın fanboyluğunu yapmam. Sadece Corsair ve Razer benzer ürünlerde önde olduğu için ikisini kıyasladım. Bence sen yanlış anlamışsın. :) Ayrıca Razer ürün kullanmadığımı belirttim ve Razer'a dair bir şey söylemedim. Okuduğunuzu doğru anlayın.

Hiçbir markanın fanboyluğunu yapmam. Sadece Corsair ve Razer benzer ürünlerde önde olduğu için ikisini kıyasladım. Bence sen yanlış anlamışsın. :) Ayrıca Razer ürün kullanmadığımı belirttim ve Razer'a dair bir şey söylemedim. Okuduğunuzu doğru anlayın.
İkisini de kullanmamış birisi olarak Corsair > Razer kıyaslaması yapmanız hiç doğru değil.

Corsair marka bir ürün alıp konu sahibinin yaşadığı gibi bir sorun yaşasam tepkiniz ne olurdu acaba çok merak ediyorum. Bu kadar marka fanboyluğu yapmaya gerek yok.

Açıklamasını yaptım zaten. Tabii ki hocam sorun olabilir. %100 garantili bozulmaz diye bir şey yok. Razer'ı severim zaten. Hatta Razer Basilisk X HyperSpeed moseunu almayı planlıyorum :). Çünkü Corsair'in o bütçedeki kablosuz mouseuna göre daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı