Razer purple Switch rahatsız eder mi?

M1zuu

Decapat
Daha fazla  
Huntsman V2 TKL almayı düşünüyorum mor Switch alırsam 2200'e falan geliyor TR de red Switch versiyonu yok Amazon yurt dışından alırsam da 2920'ye geliyor ben red seviyorum ama 700 TL fark vermeyi de çok istemiyorum sizce ne yapayım?

Farklı modellere yönelebilirsiniz. İllaki Huntsman olmasına gerek yok sonuçta. Sesli klavye sorun olmayacaksa purple Switch alabilirsiniz.

Farklı modellere yönelebilirsiniz. İllaki Huntsman olmasına gerek yok sonuçta. Sesli klavye sorun olmayacaksa purple Switch alabilirsiniz.
8000hz ve 0.2 ms olmasıa cezbediyor beni ayrıca içinden pbt keycap stock olarak geliyor ve bilek desteği var yinede önerilere açığım

Purple switch kullanıyorum, gayet sesli bir switch. Eğer ses sorun olmazsa öneririm. Bende red bulamadığımdan dolayı purple almıştım pişman değilim fakat red alabiliyorsan tabii ki daha iyi olur.

8000Hz ve 0.2 ms olmasıa cezbediyor beni ayrıca içinden PBT keycap stock olarak geliyor ve bilek desteği var yine de önerilere açığım

Nordic düzenli olan bir tane var 2100TL'ye. Size kalmış bir şey. Eğer ses sizi rahatsız etmeyecekse ve keycaplerde sıkıntı olmayacaksa alabilirsiniz.

Geri
Yukarı